Sztućce -10% z kodem SZTUĆCE | Pomysły na prezent -10%
Zobacz nasze Promocje

Strona główna

Terra Ariane - Jadalnia (39)

  • Polecane kolekcje
  • Zastawa stołowa
    • Serwisy obiadowe
    • Talerze deserowe
z 2
Miska z szerokim rantem Terra Blue 29 cm niebieski ARIANE

Terra ArianeSKU 288770

Miska z szerokim rantem Terra Blue 29 cm niebieski ARIANE

65,90 
37,90 
-42%
z 2
Jadalnia - serce każdego domu

Jadalnia jest miejscem spotkań wszystkich domowników, w którym razem spędzamy czas podczas wspólnych codziennych posiłków. To właśnie w niej najczęściej przyjmujemy gości i gromadzimy się podczas większych rodzinnych uroczystości. Jadalnie powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także odpowiednio zaaranżowana, by wzbudzać zachwyt i przyjemną atmosferę. Szczególnie pomocne w uzyskaniu obu tych celów jest wyposażenie jadalni w najlepsze produkty, dzięki którym każdy będzie czuł się wyjątkowo i swobodnie jednocześnie.

Stoliczku nakryj się!

Czyż nie ma ziarenka prawdy w powiedzeniu, że tak naprawdę „jemy oczami”? Czy nie jest tak, że pięknie zaprezentowane danie pobudza nasz apetyt i mamy ochotę jak najszybciej go spróbować? Ależ oczywiście, że tak! Karmiąc nasze ciało, musimy pamiętać też o naszej duszy. Odpowiednie nakrycie stołu to przede wszystkim wybór idealnej zastawy obiadowej, która oczaruje zaproszonych gości podczas spotkań rodzinnych oraz sprawi, że poczujemy się jakbyśmy codziennie jadali we własnym domu dania z najlepszych restauracji.

Wyposażenie jadalni w Twoim stylu

Jak urządzić idealną jadalnię? Musi być praktycznie i wyjątkowo jednocześnie, abyśmy czuli, że celebrujemy wspólne chwile z najbliższymi najlepiej jak to możliwe. Wybierając wyposażenie jadalni powinniśmy zadbać o szczegóły, dzięki którym można ją zamienić w jedno z najbardziej designerskich pomieszczeń w całym domu. Dobrze dobrana zastawa obiadowa i piękne szkło do jadalni sprawią, że serwowane potrawy będą wyglądały niesamowicie, a delektowanie się nimi pozostanie prawdziwą przyjemnością. Skomponuj własną i niepowtarzalną aranżację stołu, która zachwyci gości, a Tobie pozwoli codziennie wypić poranną kawę lub herbatę w niezwykłej atmosferze.