Logowanie

Płatności

Zrób zakupy w sklepie DAJAR.pl i wybierz wygodną dla siebie metodę płatności, np. szybki przelew online, płatność BLIK, PayPal lub kartę płatniczą. Możesz zapłacić również tradycyjnym przelewem lub przy odbiorze przesyłki. Wszystkie aktualnie dostępne metody płatności zobaczysz w koszyku podczas finalizacji Twojego zamówienia.

BLIK

Umożliwia dokonanie płatności bezgotówkowo, za pomocą aplikacji mobilnej Twojego banku. Transakcja w systemie płatności mobilnych BLIK realizowana jest za pomocą generowanego w aplikacji mobilnej banku 6-cyfrowego kodu. Kody są jednorazowe, a ich ważność wygasa po 2 minutach od momentu ich wygenerowania na żądanie klienta.

Karta płatnicza

Dostępne typy kart: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. W momencie autoryzacji zostaniesz poproszony o podanie numeru karty oraz o podanie kodu CVV2/CVC2 widniejącego na rewersie Twojej karty. Są to trzy ostatnie cyfry umieszczone tuż za 16-cyfrowym kodem. Znajdują się tylko na karcie i w systemie informatycznym banku, który wydał kartę.

Szybki przelew (online)

Wybierając tą formę płatności nastąpi przekierowanie do serwisu transakcyjnego, a następnie do Twojego banku. Po realizacji płatności powrócisz na stronę naszego sklepu.

PayPal

System płatności online. PayPal to wygodny i prosty sposób realizacji płatności dla posiadaczy konta PayPal. Klient wysyła płatność bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez podawania danych karty kredytowej lub rachunku bankowego. Wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków na koncie PayPal Sklepu.

Klarna

System płatności online. Wybierz Klarnę jako metodę płatności i zapłać za zakupy, gdy będzie Ci wygodnie. Za 30 dni lub w 3 bezpłatnych ratach. Wybierając tą formę płatności nastąpi przekierowanie do serwisu transakcyjnego Klarna. Po realizacji płatności powrócisz na stronę naszego sklepu.

Przelew tradycyjny

Możesz zapłacić za zakupy tradycyjnym przelewem na nasz rachunek bankowy. W momencie zaksięgowania wpłaty na magazyn zostanie przekazana informacja, że zamówienie zostało opłacone i może zostać wysłane. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Dane adresowe do przelewu:

DAJAR Sp. z.o.o.
Ul. Połtawska 6 
75-072 Koszalin

Nr konta do przelewów w złotówkach:

Santander Bank Polska S.A. 3 ODDZIAŁ W KOSZALINIE
Ul. Piłsudskiego 85
75-523 Koszalin
PL 34 1500 1096 1210 9008 7514 0000

Nr konta do przelewów w Euro: 

Santander Bank Polska S.A. 3 ODDZIAŁ W KOSZALINIE
ul. Piłsudskiego 85
75-523 Koszalin
PL 28 1500 1096 1210 9007 3849 0000
SWIFT: WBKPPLPP

Nr konta do przelewów w GBP:

Santander Bank Polska S.A. 3 ODDZIAŁ W KOSZALINIE
ul. Piłsudskiego 85
75-523 Koszalin
PL 59 1500 1096 1210 9008 6979 0000
SWIFT: WBKPPLPP

Płatność przy odbiorze (gotówką)

Pobranie gotówki przy odbiorze przesyłki – zapłaty za zamówienie dokonujesz gotówką w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera. W przypadku wysyłek międzynarodowych należność pobierana jest od odbiorcy w walucie danego kraju.