Inspiracje ogrodowe -10% z kodem 817R1 | -5% za Newsletter
Zobacz nasze Promocje

Zastawa stołowa

Talerze obiadowe (102)

  • Serwisy obiadowe
  • Talerze deserowe
z 5
Talerz obiadowy Porto 26,5 x 26,5 cm AMBITION

PortoSKU 33952

Talerz obiadowy Porto 26,5 x 26,5 cm AMBITION

40,90 
z 5
Do głównych dań

Urządzając nowe mieszkanie bądź dom w pierwszej kolejności zaopatrujemy się w podstawowe i niezbędne do codziennego funkcjonowania przedmioty. Najczęściej zaczynamy od wyboru praktycznych talerzy obiadowych, które będziemy mogli wykorzystać przede wszystkim w podawaniu obiadów w dni powszednie lub do serwowania dań głównych w trakcie większych imprez okolicznościowych.

Różnorodne kształty i wzory

Ogromna ilość proponowanych kolekcji umożliwia nam wybór wśród różnorodnych wzorów i kształtów, co pozwala nam idealnie dopasować je do wystroju wnętrza. Okrągła forma talerzy nie jest już jedyna, coraz częściej spotykamy się z ich bardziej finezyjnym wyglądem np. kwadratowym. Kupując nowoczesne talerze obiadowe przede wszystkim kierujemy się ich praktycznością i wybieramy te wykonane ze szkła hartowanego. Tradycjonaliści najczęściej decydują się na talerze płytkie z porcelany w białym kolorze, które prezentują się niezwykle elegancko na stole i doskonale sprawdzają się podczas większych uroczystości.

W zestawach i pojedynczo

Możliwość zakupu pojedynczych talerzy obiadowych to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla restauracji czy hoteli, ale również dla osób chcących uzupełnić posiadany już zestaw lub dla tych, którzy potrzebują nietypowej liczby nakryć na stół.