Logowanie

Własne marki

Posiadanie własnych marek pozwala nam kreować trendy i dopasowywać produkty do różnych kategorii odbiorców. Dzięki temu nasza oferta zaspokaja gusta zarówno klientów ceniących minimalistyczny design i maksymalną użyteczność, jak i miłośników wyszukanego piękna i elegancji. Marki własne pozwalają nam też na niezależne kształtowanie cenników – to pozwala klientom cieszyć się naprawdę konkurencyjnymi cenowo produktami.

Ambition

Wysmakowane rozwiązania AGD do kuchni i jadalni

Marka Ambition to perła w koronie Dajara. Jej najmocniejsze strony to niebanalne, eleganckie wzornictwo i piękne, wysublimowane kształty. Nazwa „ambicja” zobowiązuje – każdy produkt, od nowatorskich garnków i patelni po designerską zastawę stołową, tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami i z największą dbałością o detale.

Ambition Junior

Design i ergonomia dla najmłodszej generacji

Ambition Junior to marka stworzona dla młodszych dzieci, nasza odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów. Kolekcje naczyń wykonanych z włókna bambusowego bądź porcelany stanowią ciekawą alternatywę dla „dorosłych” zestawów. Wygodne, funkcjonalne i przyjazne dzieciom, podzielone na wersje dla dziewczynek i chłopców, ubarwiają świat najmłodszych i pełnią funkcję edukacyjną. 

Patio

Najwyższej jakości meble ogrodowe, poduszki i akcesoria

Patio to marka, która uprzyjemnia życie. Do tworzenia jej produktów z zasady stosujemy tylko najlepsze materiały i najnowocześniejszy design, który kradnie serca i umila wypoczynek. Stale aktualizowana, starannie dobrana oferta pozwala zaspokoić oczekiwania wszystkich miłośników spędzania czasu w ogrodzie.

domotti

Na styku tradycji i nowoczesności

Produkty marki Domotti niosą pomoc w każdej kuchni i o każdej porze. Są tak funkcjonalne i użyteczne, że szybko stają się niezastąpione w codziennej domowej krzątaninie. To idealna propozycja dla osób szukających do swojej kuchni estetycznych i dobrze zaprojektowanych, a przy tym naprawdę niedrogich akcesoriów. 

myHome

Dekoracje, które budują nastrój

MyHome to dodatki i akcesoria, które pozwalają stylowo udekorować wnętrze domu i zbudować jego atmosferę. Ze starannie zaprojektowanych i dopasowanych zestawów lampionów, latarni, ozdobnych poduszek, obrusów i koców każdy łatwo wybierze te, które pasują do jego wnętrza.

Velkea

Deski, suszarki i pokrowce – prostota może być piękna

Nawet jeśli rozwieszanie prania i prasowanie nie należą do naszych ulubionych czynności, to jednak dobry sprzęt bardzo umila pracę. Co więcej, jeśli jest świetnie i ergonomicznie zaprojektowany, ułatwia i przyspiesza jej wykonywanie. Velkea to deski, suszarki i pokrowce, które uprzyjemnią każdą codzienność!

Jotta

Ład, porządek i czystość

To właśnie oznacza słowo „jotta” w języku fińskim. Marka ta oferuje eleganckie i użyteczne produkty do codziennych porządków domowych, akcesoria łazienkowe oraz deski do prasowania i suszarki do bielizny. Jotta idzie z duchem czasu – zaskakuje wygodą i funkcjonalnością, intrygującymi projektami i ciekawą paletą barw.