Logowanie

DAJAR

Moc dobrego stylu

Dziś DAJAR to największa firma dystrybuującą artykuły dla domu i ogrodu nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej. Naszą specjalnością są stylowe produkty do kuchni i jadalni oraz artykuły ogrodowe i kempingowe.

Otwartość na rozwój i innowacje oraz własne fabryki dają nam niezwykłą moc tworzenia produktów i wcielania w życie wartości, w które wierzymy. Nasze marki własne pozwalają nam kreować trendy i nowe kategorie produktów. Docieramy do wciąż nowych i coraz młodszych odbiorców. Dbamy o nich, rozwijając pomoc posprzedażową – klienci wiedzą, że jesteśmy dla nich również po tym, jak wyjdą z naszego salonu czy sklepu on-line.

Wyróżnia nas 100-procentowo polski kapitał i coroczne miejsce na liście 500 największych polskich firm dziennika „Rzeczpospolita”. Przez ponad 30 lat działalności otrzymaliśmy już praktycznie wszystkie najbardziej pożądane certyfikaty TUV i ISO, ale także cenione w biznesie nagrody i wyróżnienia, m.in. e-Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu czy Diament miesięcznika Forbes. Udzielamy się też charytatywnie i sponsoringowo.

Świadek historii, designer jutra

DAJAR to rówieśnik polskiej wolności. Działamy na polskim rynku wyrobów AGD, mebli ogrodowych i artykułów HoReCa już od 1989 roku. Do przełomowych momentów w ponad 30-letniej historii firmy należało zdobycie wyłączności na dystrybucję produktów marki Luminarc na Polskę, stworzenie własnych, nowoczesnych marek oraz otwarcie biur na Węgrzech, w Rumunii i w Chinach. Jako jedna z pierwszych polskich firm uruchomiliśmy nasz sklep internetowy. Każde z tych wydarzeń odcisnęło ślad na naszej tożsamości i pozwoliło nam stać się tym, kim jesteśmy.

Dajar to ludzie, a ludzie to wartość

Obecnie DAJAR to nie tylko ultranowoczesne zaplecze technologiczne (urządzenia, szwalnie, magazyny), ale przede wszystkim ludzie. Ponad 1000-osobowy sztab ekspertów z różnych specjalizacji projektuje, kreuje i wykonuje life-stylowe produkty, którymi warto się na co dzień otaczać. To bezcenny kapitał, który nas napędza i daje nam poczucie bycia wielką, dajarową rodziną. 

To przekłada się na wartości, które towarzyszą nam w projektowaniu przedmiotów do kuchni, salonu czy ogrodu. W tych miejscach toczy się całe nasze życie – tu się bawimy, pracujemy, gotujemy i spędzamy czas z bliskimi i z przyjaciółmi. Dlatego w Dajar robimy wszystko, żeby tworzyć nowoczesne i inspirujące wyposażenie wnętrz i ich otoczenia. Tak podbijamy serca klientów.

Dane spółki

DAJAR sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
Nr KRS: 0000006818
Nr NIP: 669-22-96-668
REGON: 003800675
Numer rejestrowy BDO 000000054
Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Koszalinie.