Serwisy kawowe

Produkty 1 do 60 z 63

Filtruj listę

0
Strona:
  1. 1
  2. 2
Strona:
  1. 1
  2. 2
Serwisy kawowe - zestawy, komplety
Serwisy kawowe powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu, ponieważ dzięki nim można w elegancki sposób podać kawę swoim gościom. Komplet kawowy Carine White & Black posiada dwanaście elementów, co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

W sklepie DAJAR można dostać wiele wspaniałych serwisów, które zachwycą każdą osobę, która uwielbia delektować się kawą. Produkty posiadają zaokrąglone kąty. Wykonane są ze szkła sodowego przeźroczystego. Materiał ten został poddany obróbce termicznej.

Trzeba przyznać, że serwisy kawowe prezentują się niesamowicie elegancko oraz stylowo. Można je myć nie tylko w zmywarce, ale również używać w kuchence mikrofalowej. Jest to z pewnością ogromna zaleta tych produktów. W skład kompletów zazwyczaj wchodzą: filiżanki, spodki. W ofercie sklepu znaleźć można produkty w takich barwach, jak na przykład: czerń, biel, brąz, fiolet lub czerwień. Dzięki temu, że wybór jest tak ogromny, każdy może znaleźć coś dla siebie. Komplety są wykonane w sposób bardzo solidny i wytrzymały.