Inspiracje ogrodowe -10% z kodem 817R1 | -5% za Newsletter
Zobacz nasze Promocje

Zastawa stołowa

Salaterki (293)

  • Serwisy obiadowe
  • Talerze deserowe
z 13
Salaterka Porto 18,5 x 18,5 cm AMBITION

PortoSKU 33957

Salaterka Porto 18,5 x 18,5 cm AMBITION

35,90 
z 13
Do obiadu

Różnorodność w dostępnych pojemnościach pozawala na znalezienie idealnej dużej salaterki do surówki, ale także mniejszej do serwowania pysznych domowych zup. W średniej wielkości porcelanowych salaterkach niezwykle pięknie prezentują również zupy w formie kremu lub pojedyncze porcje buraczków czy surówki do obiadu.

Na przystawki

Każda impreza w gronie znajomych lub większe uroczystości rodzinne nie odbędą się bez podania pysznych przystawek. Idealne do tego są komplety salaterek do serwowania przekąsek na podstawie bambusowej lub pojedyncze porcelanowe lub ze szkła hartowanego. Większe i przezroczyste sprawdzają się świetnie jako salaterki na sałatki warstwowe, a w białych lub z wzorami świetnie prezentują się sałatki jarzynowe, greckie, czy cezar.

Ciepłe śniadanie

Pyszna poranna owsianka z dodatkiem ulubionych owoców smakuje najlepiej w małej porcelanowej miseczce – takie śniadanie jest gwarancją dobrego dnia! Mała salaterka świetnie sprawdza się również do podawania płatków z mlekiem, które tak bardzo uwielbiają dzieci zarówno na śniadanie jak i kolację.