🏷️ Hit Dnia 🎁 Hity Tygodnia 💰 Oferta Miesiąca ->
 
Zobacz wszystkie nasze Promocje
Zastawa stołowa

Salaterki (335)

  • Serwisy obiadowe
  • Salaterki
z 14
Salaterka Basic 14 cm AMBITION

BasicKOD 42851

Salaterka Basic 14 cm AMBITION

5,90 
z 14

Salaterki do obiadu

Różnorodność w dostępnych pojemnościach pozawala na znalezienie idealnej dużej salaterki do surówki, ale także mniejszej do serwowania pysznych domowych zup. W średniej wielkości porcelanowych salaterkach niezwykle pięknie prezentują również zupy w formie kremu lub pojedyncze porcje buraczków czy surówki do obiadu.

Salaterki na przystawki

Każda impreza w gronie znajomych lub większe uroczystości rodzinne nie odbędą się bez podania pysznych przystawek. Idealne do tego są komplety salaterek do serwowania przekąsek na podstawie bambusowej lub pojedyncze porcelanowe lub ze szkła hartowanego. Większe i przezroczyste sprawdzają się świetnie jako salaterki na sałatki warstwowe, a w białych lub z wzorami świetnie prezentują się sałatki jarzynowe, greckie, czy cezar.

Małe salaterki na ciepłe śniadanie

Pyszna poranna owsianka z dodatkiem ulubionych owoców smakuje najlepiej w małej porcelanowej miseczce – takie śniadanie jest gwarancją dobrego dnia! Mała salaterka świetnie sprawdza się również do podawania płatków z mlekiem, które tak bardzo uwielbiają dzieci zarówno na śniadanie jak i kolację.