Serwisy obiadowe

Wieloosobowe serwisy obiadowe produkowane przez takie marki jak Luminarc, Ambition czy Domotti cechuje wyjątkowa jakość i estetyka wykonania. Znaleźć tu można komplety wieloelementowe dla 4, 6-ciu czy 12 osób w różnych kolorach i kształtach

Serwisy obiadowe

Produkty 1 do 60 z 127

Filtruj listę

0
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Serwisy obiadowe - zestawy, komplety dla 4,6,12 osób
Zastawa stołowa to naczynia, które są używane do nakrycia stołu. Obejmuje sztućce, szkło, naczynia do serwowania i inne przydatne przedmioty do celów praktycznych i dekoracyjnych. Jakość, różnorodność i liczba przedmiotów różnią się w zależności od kultury, religii, liczby gości, kuchni i okazji.

Firma DAJAR zajmuje się produkcją serwisów obiadowych, które odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość oraz wytrzymałość. Zastawa stołowa dostępna jest w różnych kształtach oraz wzorach, dzięki czemu może stanowić dekorację stołu samą w sobie i będzie odpowiednio prezentować się przy każdej okazji.

W ofercie sklepu można znaleźć przepiękne talerze, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Komplety wyróżniają się fantastycznymi wzorami oraz kolorami. Można zakupić talerze w takich barwach, jak na przykład: biel, czerń, brąz, srebro lub talerze z namalowanymi kwiatami albo innymi, pięknymi malunkami. Każdy znajdzie coś dla siebie.