🏷️ Hit Dnia 🎁 Hity Tygodnia 💰 Oferta Miesiąca ->
 
Zobacz wszystkie nasze Promocje
Akcesoria

Pokrowce ogrodowe (22)

  • Poduszki ogrodowe
  • Pokrowce ogrodowe
Pokrowiec na huśtawkę 3/ 4-os. 230 x 156 x 148 cm D031-06CW PATIO

KOD 59410

Pokrowiec na huśtawkę 3/ 4-os. 230 x 156 x 148 cm D031-06CW PATIO

469,00 

Praktyczne pokrowce na meble ogrodowe

 

Odpowiednio dobrane meble ogrodowe pozwalają nam stworzyć w swoim ogrodzie wyjątkowy kącik do odpoczynku, w którym będziemy mogli zrelaksować się w każdej chwili i cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu. Dobrze, gdy właściwie zabezpieczymy nasze meble przed szkodliwymi działaniami warunków zewnętrznych, aby mogły nam długo służyć. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup odpowiednich pokrowców na meble ogrodowe, to właśnie one pozwolą nam zabezpieczyć nasze meble również przed zanieczyszczeniami. Warto zdecydować się na ich posiadanie, gdyż są niezwykle pomocne w utrzymaniu mebli w dobrym stanie przez dłuższy czas. Pokrowce na meble ogrodowe choć są wykonane z różnorodnych materiałów jak poliester czy polietylen, mają jeden cel:  chronić meble przed wilgocią i brudem, ale także powstawaniem plam i zarysowań na ich powierzchni.

Dopasowane pokrowce na huśtawki ogrodowe

 

Jednym z najczęściej używanych mebli ogrodowych są komfortowe huśtawki ogrodowe, które szczególnie doceniają posiadacze tarasów i dużych balkonów, większość z nich nie wyobraża sobie bez nich sezonu letniego. Właściwie dobrane pokrowce na huśtawki ogrodowe pozwoli nam na  dobre zabezpieczenie tego mebla i jego ochronę przed zniszczeniami spowodowanymi przez czynniki atmosferyczne oraz zanieczyszczenia. Pokrowce na huśtawki ogrodowe marki Patio WATER REPELLENT impregnowane w kierunku wodoodporności, dzięki hydrofobowej powłoce skraplają nadmiar wody na swej powierzchni. Produkowane w Polsce, są  nie tylko odporne na promieniowanie UV, ale także proste w montażu i dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo możemy je dopasować do wybranego modelu huśtawki.

 

Pokrowce na kokony ogrodowe

 

Fotel wiszący kokon zapewnia nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale również relaksujące przyjemne kołysanie podczas relaksu. To idealne miejsce do wypoczynku i odprężenia po długim dniu pracy. To także piękny element dekoracyjny dla każdego ogrodu, dlatego szczególnie dobrze jest zadbać o jego zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi oraz innymi zanieczyszczeniami. Idealnym zabezpieczeniem będzie wyposażenie się w pokrowiec na kokon ogrodowy, który pomaga w utrzymaniu mebla w dobrym stanie i chroni je przed brudem.