Huśtawki ogrodowe

Eleganckie i wygodne huśtawki do każdego ogrodu. Stalowa konstrukcja malowana proszkowo wraz z poliestrowym siedziskiem zapewniają wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Znajdziesz tu zarówno kompletne huśtawki ogrodowe wraz z poduszkami i daszkiem jak same stelaże huśtawek.

Huśtawki

Produkty 1 do 60 z 172

Filtruj listę

0
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Huśtawki ogrodowe, stelaże do huśtawek
Ogród jest miejscem, które jest w stanie dostosować się do różnych stylizacji i nietypowych rozwiązań. To właśnie za ich sprawą miejsce to jest w stanie wyróżnić się na tle domu, w którym to mimo wszystko obowiązuje więcej aranżacyjnych zasad. Jednym z nieszablonowych trendów panujących w ostatnich latach w aranżacjach outdorowych są huśtawki ogrodowe. Jawią się one jako perfekcyjny punkt służący do odpoczynku na zewnątrz mieszkania, który swobodnie łączy funkcjonalność z estetycznym wykonaniem. Z całą pewnością będzie to miejsce często oblegane nie tylko przez pociechy, ale i dorosłych poszukujących relaksu i niejako powrotu do dziecięcych czasów.

Za sprawą ogromu dostępnych modeli, można wybrać ten dostosowany do stylu danego ogrodu, co jeszcze bardziej pogłębi efekt. Nie pozostaje zatem nic innego, jak po niego sięgnąć! Do tej kategorii produktów należą również: meble ogrodowe, fotel wiszący, huśtawka drewniana, wisząca huśtawka.