Inspiracje ogrodowe -10% z kodem KVW5U | -5% za Newsletter
Zobacz nasze Promocje

Ogród

Meble ogrodowe (738)

  • Huśtawki
  • Komplety mebli
z 31
Komplet mebli ogrodowych Dorothee biały PATIO

SKU 47273

Komplet mebli ogrodowych Dorothee biały PATIO

11000,00 
9500,00 
-13%
z 31
Meble ogrodowe: wybierz najlepsze meble tarasowe i balkonowe

 

Posiadanie mebli ogrodowych daje nam przede wszystkim możliwość korzystania z przestrzeni zewnętrznej w sposób funkcjonalny i wygodny jednocześnie. Dzięki nim możemy organizować przyjęcia w gronie rodziny, wspólne grillowanie z przyjaciółmi lub po prostu relaksować się na świeżym powietrzu w wygodny sposób. Odpowiednio dopasowane meble ogrodowe pozwalają nam stworzyć przytulne i funkcjonalne miejsce wypoczynku, gdzie będziemy cieszyć się pięknem otaczającej nas natury. Umożliwiają nam one spożywanie posiłków i relaksowanie się na świeżym powietrzu w zaciszu swojego domu lub na balkonie. Meble ogrodowe to również świetny element dekoracyjny, który wzbogaci i upiększy przestrzeń ogrodową, nadając jej estetycznego charakteru.

 

Meble ogrodowe dostępne w sklepie DAJAR.pl

Na DAJAR.pl szeroką ofertę mebli ogrodowych na taras, ale także mebli na balkon. Nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów takich jak stal, szkło czy rattan syntetyczny. Za ich sprawą taras oraz ogród nabiorą zupełnie nowego charakteru, który z pewnością docenią domownicy oraz goście. Wiele z naszych mebli ogrodowych znajdziesz w dziale Outlet - obejmuje on pełnowartościowe zestawy z końcówek kolekcji.

Meble ogrodowe pełnią dwojaką funkcję. Są bowiem w stanie zarówno praktycznie zagospodarować przestrzeń na zewnątrz domu, jak i uwydatnić jej walory estetyczne. Dlatego wybierając je, warto postawić na te możliwie najlepsze. W naszym sklepie możecie wybrać spośród wielu różnorodnych propozycji. Polska produkcja obejmuje m. in. najlepsze huśtawki ogrodowe, doskonałe krzesła i leżaki ogrodowe, stoły kamienne, a także wybrane kolekcje mebli ogrodowych. Do naszej oferty włączamy również solidnie wykonane importowane zestawy i komplety mebli, wyjątkowe fotele wiszące czy parasole ogrodowe.