Marka: Patio

Poduszka paletowa na oparcie z zamkami Larisa Basic D031-15CW PATIO

99,00 zł
Kod: 468202
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 141,43 zł
Opis
Dane techniczne


Najwygodniejsze poduszki na meble z palet - kolekcja Larisa

Z myślą o Was w naszej szwalni przygotowaliśmy wyjątkową poduszkę na oparcie przeznaczoną na palety.
Wyprodukowana została z najlepszych materiałów w naszej polskiej szwalni, w której została również opracowana.

Za pomocą naszych poduszek paletowych w łatwy i ekonomiczny sposób przekształcisz europalety w atrakcyjne meble w ogrodzie i na balkonie. Skonstruowanie tych mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest niska cena i możliwość ich aranżacji dostosowanej do upodobań. Meble z palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem kawiarni i innych lokali użytkowych oraz gastronomicznych.

Wyjątkowe tkaniny

Poduszka wykonana została w 100% z poliestrowej tkaniny Nano. Materiał jest gruby, nie przeciera się. Tkanina, dzięki zawartości poliestru, nie ulega też mechaceniu. Jest też odporna na działanie promieni UV. Jej wzór powstał dzięki farbowaniu włókien.
Materiał Nano pokryty jest powłoką odporną na wilgoć - dzięki niej woda na powierzchni tkaniny tworzy łatwo spływające krople, które w nią nie wsiąkają. Charakteryzuje się też plamoodpornością - zabrudzenia można usunąć w łatwy sposób, przecierając (nie wcierając) wilgotną szmatką z mikrofazy, przy użyciu niewielkiej ilości płynu.

Wygodne oparcie

Wewnątrz poduszki na oparcie znajdują się drobne kulki z silikonowanych włókien poliestrowych o doskonałych właściwościach użytkowych. Wykonane zostały przy zastosowaniu specjalnej techonologii, nadającej im niezwykłą miękkość i sprężystość. Miliony kuleczek sprawiają meble paletowe z naszymi poduszkami są niezwykle wygodne i komfortowe. Wypełniacz dopasowuje się do kształtów ciała i szybko powraca do stanu poprzedniego, jest bezzapachowe i wolne od alergenów. Wypełnienie umieszczone zostało w poszewce z poliestru.
Dodatkowo, dla zwiększenia funkcjonalności, poduszkę na oparcie wyposażyliśmy w suwak. Pozwala to na sprawne zdjęcie materiału, gdy zachodzi konieczność usunięcia zabrudzeń lub zmiany. Jest to bardzo proste i wygodne.


CENA DOTYCZY 1 SZT. PODUSZKI NA OPARCIE
Grubość poduszki: 12 cm
Kod Dajar 468202
Kształt Prostokątne
Kolekcja Larisa
Materiał Poliester
Szerokość 42 cm
Długość [cm] 60 cm
Wysokość [cm] 12 cm
Kolor beżowy
Wzór gładki