Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Larisa Basic L059-06LB PATIO

289,00 zł
Kod: 467621
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 412,86 zł
Opis
Dane techniczne


Poduszki paletowe Larisa - najlepsze

Wyjątkowy komplet atrakcyjnych poduszek paletowych uszyliśmy z myślą o Was w naszej szwalni.
W zestawie znajdują się łącznie trzy, pasujące do siebie kolorystycznie, wygodne poduszki. Jedna, w jednolitym szarym kolorze, stanie się bardzo wygodnym siedziskiem. Dwie szare, z eleganckim deseniem w kropki, są poduszkami na oparcie. Wytwarzane są z najwyższej jakości tkanin w naszej polskiej szwalni.

Przy wykorzystaniu naszych poduszek na meble z palet w łatwy i tani sposób przekształcisz europalety w atrakcyjne meble w ogrodzie i na balkonie. Skonstruowanie tych mebli nie jest trudne, a niewątpliwym atutem jest niska cena i możliwość ich aranżacji dostosowanej do upodobań. Meble z palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem przestrzeni gastronomicznych.

Wyjątkowe materiały

Poduszki na oparcie wybranego wariantu kolekcji Larisa są wykonane z najwyższej jakości, drukowanej tkaniny "Loneta", która zawiera 75% bawełny. Dzięki temu poduszki są bardzo miłe i bardzo naturalne w dotyku.

Siedzisko obszyte zostało tkaniną poliestrową Nano. Materiał jest gruby, nie przeciera się. Jest odporny na działanie promieni UV. Jego deseń powstał dzięki farbowaniu włókien.
Materiał Nano jest pokryty ochronną powłoką wodoodporną - dzięki niemu woda na powierzchni tkaniny tworzy łatwo spływające krople, które w nią nie wsiąkają. Jest odporny na plamy, a zabrudzenia można usunąć w łatwy sposób, przecierając (nie wcierając) wilgotną szmatką z mikrofazy, przy użyciu niewielkiej ilości płynu.

Wykorzystane tkaniny nie ulegają mechaceniu.

Siedzisko

Wypełnieniem poduszki na siedzisko jest luksusowa pianka poliuretanowa o grubości 7,5 cm owinięta włókniną poliestrową o gramaturze 100 g/m2. Jej struktura zapewnia wygodę i bardzo dużą trwałość oraz odporność na deformacje.
Dodatkowo, dla zwiększenia funkcjonalności, poduszki na siedzisko wyposażyliśmy w zamek błyskawiczny. Pozwala to na szybkie i wygodne zdjęcie materiału, gdy zachodzi konieczność Gdy tylko chcielibyśmy zmienić lub wyczyścić materiał, możemy to zrobić szybko i wygodnie.

Oparcie

Wewnątrz dwóch poduszek na oparcie znajdują się niewielkie kulki z silikonowanych włókien poliestrowych o najlepszych właściwościach użytkowych. Wykonane zostały przy zastosowaniu specjalnej technologii, nadającej im niezwykłą miękkość i sprężystość. Dzięki ogromnej ilości kulek nasze poduszki paletowe na meble są niezwykle komfortowe i wygodne. Zastosowany wypełniacz dopasowuje się do kształtów ciała i szybko powraca do poprzedniego stanu, jest wolne od alergenów i nie posiada zapachu. Wypełnienie umieszczone zostało w poszewce z poliestru.
Dodatkowym walorem poduszek jest posiadanie suwaka. Pozwala to na szybkie i wygodne zdjęcie materiału, gdy zachodzi konieczność Dzięki temu zdjęcie materiału z poduszki, do jego wyczyszczenia lub zmiany, jest bardzo proste i wygodne.

Wymiary poduszki na siedzisko 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467621
Kształt Prostokątne
Kolekcja Larisa
Materiał Bawełniane, Poliestrowe
Kolor szary