Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Larisa Basic L059-06LB PATIO

266,00 zł
Kod: 467621
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 380,00 zł
Opis
Dane techniczne


Oferujemy komplet 3 poduszek Larisa L059-06LB, dzięki którym przekształcisz palety w funkcjonalny mebel. W zestawie znajdują się dwie poduszki na oparcie w kropki oraz jedna na siedzisko w szarym kolorze. Wierzch i spód poduszek wykonany z tkaniny loneta- gruba, nie przeciera się, nie kulkuje się, tkanina drukowana. Duża zawartość Bawełny (75%) daje efekt produktu naturalnego. BARDZO DOBRA JAKOŚĆ.
Wypełnienie poduszki na siedzisko to pianka poliuretanowa o gr. 7,5 cm owijana włókniną poliestrową 100 gr.
Poduszki na oparcie wypełnione drobnymi kuleczkami z wysokiej jakości włókien poliestrowych silikonowanych wykonane przy zastosowaniu specjalnej technologii produkcji, które nadaje produktom sprężystości i miłej miękkości w dotyku. Miliony kulek wypełniające poduszkę dają stały komfort i wygodę. Wypełnienie dopasowuje się do kształtów ciała i szybko powraca do stanu poprzedniego, jest bezzapachowe i wolne od alergenów.
Poduszki wyposażone są w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania.
Meble z palet to proste i ekonomiczne rozwiązanie na wyposażenie Twojego domu lub ogrodu. Wykonanie takich mebli nie jest trudne i do tego można dowolnie je aranżować w zależności od potrzeb i gustu. Doskonale sprawdzą się na tarasie i w ogrodzie.

Wymiary poduszki na siedzisko 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467621
Kształt Prostokątne
Kolekcja Larisa
Materiał Bawełniane, Poliestrowe
Kolor szary