Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Logowanie
Wiadro do mopa 14 L z wyciskaczem Cubio turkusowy JOTTA
Wiadro do mopa 14 L z wyciskaczem Cubio turkusowy JOTTA
Kosze, miski, wiadra

Wiadro do mopa 14 L z wyciskaczem Cubio turkusowy JOTTA

SKU 229010

17,50 

image
image
Wiadro z wyciskaczem do mopa w kolorze antracytowo-turkusowym. Plastikowa rączka pozwala w łatwy sposób przenieść wiadro oraz opróżnić je ze zużytej wody. Dokładne wyżymanie mopa jest możliwe dzięki dodanemu wyciskaczowi. 14 litrów pojemności wiadra zapewnia sprawne sprzątanie bez ciągłej wymiany wody na czystą.
Jotta w języku fińskim oznacza ład, porządek, czystość. Linia ta dostarcza produkty związane z codziennymi porządkami domowymi, łazienkowe akcesoria oraz deski do prasowania i suszarki do bielizny. Produkty z tej serii są dobrej jakości w przystępnej cenie.

Marka
Jotta
Długość [cm]
40
Szerokość [cm]
28
Wysokość [cm]
32
Pojemność [l]
14
Materiał
Tworzywo sztuczne
Kolor
antracyt, niebieski
Wzór
gładki
Ean
5904134231857
Cena katalogowa: 22,75