Kubki termiczne i termosy

Produkty 1 do 60 z 105

Filtruj listę

0
Strona:
  1. 1
  2. 2
Strona:
  1. 1
  2. 2
Kubki termiczne, termosy
Kubki termiczne w dzisiejszych czasach cieszą się ogromną popularnością. W ofercie sklepu DAJAR można dostać produkty, które są nie tylko trwałe, ale również bardzo wytrzymałe.

Puszka termiczna z kolekcji Minnie to alternatywa dla zwykłego, dużego termosu. Produkt ten można mieć zawsze przy sobie, ponieważ zajmuje mało miejsca. Został on wykonany z rewelacyjnej jakości materiałów. Użyto przede wszystkim stali nierdzewnej. Puszka została zaprojektowana specjalnie dla dzieci w wieku szkolnym. Z pewnością każdy maluch ucieszy się z takiego prezentu.

Termosy są idealne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wybór jest naprawdę ogromny. Niektóre są dostępne w kolorze różowym, natomiast znajdą się i takie, które zachwycą panów motywem sportowym. Kubki termiczne posiadają podwójną ściankę i wkład ze stali nierdzewnej. Jest to z pewnością ogromna zaleta tego produktu. Korek jest bardzo wygodny. Kształt kubka jest niesamowicie ergonomiczny. Produkt dostępny w atrakcyjnej cenie, więc każdy może go zakupić.