Logowanie
Inspiracje

Wybierz świąteczną zastawę stołową

Święta w dobrym zestawie

Każdy z nas marzy o idealnych białych świętach, gdy w mroźny wieczór zasiada z najbliższymi przy pięknie udekorowanym stole do uroczystej kolacji, a łagodne światło lampek odbijając się na kolorowych bombkach tworzy niesamowity, ciepły nastrój. Co zrobić, aby te marzenia urzeczywistnić i zagwarantować sobie idealne i wyjątkowe święta? Pomyśleć o aranżacji wigilijnego stołu już dziś i wybrać zastawę stołową, która podkreśli tę magiczną, świąteczną aurę!

Odpowiednia prezentacja potraw na świątecznym stole to podstawa, gdy chcemy zrobić wrażenie na zaproszonych gościach podczas wigilijnej kolacji lub bożonarodzeniowego obiadu. Wybierając elegancki serwis obiadowy sprawimy, że każdy poczuje szczególność tych wspólnych posiłków, a zaserwowane dania będą wyglądały niezwykle smakowicie. Dokonując wyboru warto przeanalizować kilka czynników, takich jak:

  • przeznaczenie zastawy
  • ilość osób
  • ilość elementów
  • materiał
  • styl, kształt i kolorystykę

W oddzielnym artykule, pt. „Jaki serwis obiadowy wybrać ?", szczegółowo opisujemy każdy z nich ułatwiając podjęcie decyzji – zachęcamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami.

Polecane produkty

Komplet obiadowo-kawowy Greenery & Aura White 30-elementowy AMBITION

GreeneryKOD 45617

OutletKomplet obiadowo-kawowy Greenery & Aura White 30-elementowy AMBITION

439,00 
339,00 
-22%

Atmosferę tych wyjątkowych chwil w gronie najbliższych nam osób tworzą także drobiazgi, które odpowiednio skomponowane urzekną każdego! Dodatkami do zastawy stołowej, których nie można pominąć w komponowaniu świątecznego stołu, są sztućce ze stali nierdzewnej – ich srebrny lub złoty odcień w blasku świątecznych lampek wygląda niesamowicie. Odpowiedni obrus z bieżnikiem jest tak naprawdę podstawą, choć w wielu domach mówi się, że to zwieńczenie świątecznej stylizacji w jadalni – genialnym rozwiązaniem jest zakup obrusu, do którego możemy dobrać świąteczne poszewki na poduszki z tego samego materiału, cały wystrój nabiera dzięki temu spójności.

Z każdym dniem zbliżamy się coraz bardziej do Świąt Bożego Narodzenia, a jak wiadomo w okresie przedświątecznym czeka nas mnóstwo przygotowań, dlatego warto już dziś niektóre przemyśleć i odpowiednio wcześnie zaplanować, aby w „przedświątecznej gorączce” niczego nie pominąć.

Piękny stół to przepis na udane rodzinne świętowanie – wybierz zastawę stołową już dziś!

Polecane historie

Jaki serwis obiadowy wybrać ? – podpowiadamy

Wybierz najlepszy komplet obiadowy na miarę swoich potrzeb dzięki naszym wskazówką!

forma-do-pieczenia
Dziś się upiecze

Jaką formę do pieczenia wybrać?