DISNEY w doskonałych cenach %. Ostatnie chwile.
 
SPRAWDŹ KOŃCÓWKI SERII

Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Szklanka Magicien 320 ml LUMINARC
Szklanka Magicien 320 ml LUMINARC
Szklanka Magicien 320 ml LUMINARC
Szklanka Magicien 320 ml LUMINARC
Szklanki

Szklanka Magicien 320 ml LUMINARC

SKU 08053

3,10 

Ilość
Brak w magazynie
Szklanka wysoka Magicien 320 ml marki Luminarc. Wykonana ze szkła hartowanego, które poddawane jest specyficznej obróbce termicznej w celu zagwarantowania lepszej jakości i wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Szkło jest materiałem nieporowatym, dlatego nie zatrzymuje żadnych mikroorganizmów, jest 100% higieniczne.
Stylowa szklanka Magicien z efektownym dekorem. Lekkie wypustki pośrodku naczynia ułatwią sztaplowanie szklanek oraz zapewniają pewniejsze trzymanie naczynia w dłoni. Ze względu na prostą formę, jakość i niewysoką cenę jest bardzo chętnie kupowana przez użytkowników indywidualnych do gospodarstw domowych jak i profesjonalną gastronomię. Szklanka Magicien znakomicie sprawdzi się w różnych aranżacjach stołowych.
Marka
Luminarc
Wysokość [cm]
12.1
Pojemność [l]
0.32
Ilość osób
1
Kolekcja
Magicien
Materiał
Szkło
Zastosowanie
Kuchenka mikrofalowa, Zmywarka
Kolor
przezroczysty
Ean
883314534795
Cena katalogowa: 4,03