Marka: Patio

Stół Melanie cappuccino PATIO

1 200,00 zł
Kod: 47269
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 1 714,29 zł
Opis
Dane techniczne


Stół Melanie został wykonany z technorattanu. Wysoką jakość zapewnia ręczne wykonanie wszystkich elementów oraz materiał najwyższej jakości.
Cała konstrukcja osadzona jest na aluminiowych stelażach. Nogi zostały wykonane w taki sposób, aby wyglądem i dotykiem przypominać drewno. Materiały, których użyto do produkcji stołu sprawiają, że jest on stosunkowo lekki i nie powinien sprawiać problemu w trakcie ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania. Blat stołu został wykonany ze szkła hartowanego o grubości 5mm. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Technorattan jest to tworzywo o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV), doskonale sprawdza się w zastosowaniach na otwartym powietrzu lub w wilgotnych pomieszczeniach (przy basenach). Technorattan nie wymaga stosowania praktycznie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwacji , wszelkie zanieczyszczenia można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.

Stół do samodzielnego montażu.
W serii Melanie znajdują się również: Fotel (47268), Komplet mebli ogrodowych (47267), Fotel bujany z podnóźkiem (47270).

Kod Dajar 47269
Kształt Prostokątne
Kolekcja Melanie
Materiał Aluminium, Rattan, Szkło
Szerokość 90 cm
Długość [cm] 160 cm
Wysokość [cm] 75 cm
Maksymalne obciążenie [kg] 50 kg
Kolor brązowy