Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Logowanie
Spray zapobiegający przywieraniu potraw 200 ml WEBER
Spray zapobiegający przywieraniu potraw 200 ml WEBER
Weber

Spray zapobiegający przywieraniu potraw 200 ml WEBER

SKU 45840

39,90 

Nowatorski Spray Non-Stick marki Weber nie tylko zapobiega przywieraniu ulubionego mięsa do rusztu, ale także go świetnie konserwuje. Wystarczy przed ułożeniem jedzenia spryskać ruszt, a już nigdy nie będzie trzeba odrywać od niego mięsa. Spray tworzy drobną mgiełkę, która doskonale pokrywa zabezpieczane powierzchnie.

Marka Weber to wiodący producent wysokiej klasy grillów oraz akcesoriów do grillowania, bazujący na swym doświadczeniu w sztuce grillowania. Marka specjalizuje się również w tworzeniu warsztatów w tym zakresie oraz wydawaniu książek kucharskich. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz innowacyjne rozwiązania.
Marka
Weber
Długość [cm]
7.6
Szerokość [cm]
5.5
Wysokość [cm]
21
Pojemność [l]
0.2
Kolor
czarny
Ean
77924051357
Cena katalogowa: 51,87