Marka: Curver

Pojemnik Microwave z wkładem 1 L CURVER

15,90 zł
Kod: 82045
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 22,71 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Pojemnik Microwave do gotowania na parze o pojemności 1 l marki Curver jest przeznaczony do przygotowania dań w mikrofalówce używając pary wodnej. Gotowanie na parze uważa się za najzdrowszy sposób przyrządzania potraw, gdyż składniki mineralne i witaminy pozostają w gotowanych daniach. Pojemnik polecany jest w szczególności osobom zabieganym, którym zależy na zdrowym odżywianiu.
Tworzywo sztuczne, z którego zrobiony jest pojemnik, jest wolne od BPA i jest bezpieczne dla zdrowia nawet po podgrzaniu. Wygodna pokrywa posiada cztery zatrzaski, które wraz ze zintegrowanymi uszczelkami gwarantują szczelność. Dzięki temu, unikniemy ewentualnego rozlania podczas transportu.
Pojemnik posiada wewnętrzną tackę, która przeznaczona jest do gotowania na parze. Wystarczy napełnić pojemnik wodą do poziomu oznaczonego linią wewnątrz. Perforowany dół tacki umożliwia spłynięcie skraplającej się wody na dno pojemnika. Tackę można wyjąć z pojemnika, by użyć go jako pojemnika do podgrzania potrawy.
Możliwość gotowania i podgrzania w kuchence mikrofalowej zapewnia także wentyl umieszczony w pokrywce, który zapobiega wytworzeniu się podciśnienia – wystarczy przed umieszczeniem pojemnika w mikrofali otworzyć wentyl. Pojemnik można również myć w zmywarce, dzięki czemu łatwo jest utrzymać go w czystości.

Kod Dajar 82045
Kształt Okrągłe
Kolekcja Microwave
Materiał Tworzywo sztuczne
Wysokość [cm] 9 cm
Średnica [cm] 20 cm
Pojemność 1000 ml
Kolor czerwony, przezroczysty
Wzór gładki
Kuchenka mikrofalowa Zmywarka