Marka: Pyrex

Patelnia Optima 24 cm Indukcja PYREX

85,90 zł
Kod: 40597
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 122,71 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Polecamy wysokiej jakości patelnię Optima o średnicy 24 cm marki Pyrex. Patelnie Optima wykonane są z kutego aluminium, pokryte powłoką Xylan Plus PFTE firmy Whitford. Xylan Plus to 2-warstwowa powłoka o doskonałych właściwościach nieprzywierających, zwiększonej odporności na zarysowania i ścieranie. Szybko i równomiernie rozprowadza temperaturę, pozwala smażyć zdrowe posiłki z minimalnym dodatkiem oleju, jest łatwa do czyszczenia. Patelnie wytworzone bez użycia ołowiu, kadmu i PFOA
Bakelitowy, wygodny uchwyt z silikonową wkładką i powłoką Soft-Touch nie nagrzewa się i nie topi. Patelnie przystosowane są do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

Marka Pyrex dostarcza klientom kompletnych, przemyślanych rozwiązań w gotowaniu. Jeszcze kilka lat temu Pyrex znany był przede wszystkim ze swoich naczyń do pieczenia ze szkła żaroodpornego. Jednak nieustanna praca nad rozwojem produktów i chęć dopasowania się do wciąż rosnących potrzeb klientów zaowocowała tym, że Pyrex stał się pierwszą marką oferującą kompletną ofertę naczyń do pieczenia i gotowania ze wszystkich dostępnych materiałów. Oprócz szkła żaroodpornego Pyrex posiada w swojej ofercie naczynia ceramiczne, formy silikonowe, metalowe z powłoką non-stic, naczynia ze stali nierdzewnej, aluminium i innych materiałów. Tak szerokie spektrum produktów, ich niezwykła trwałość, funkcjonalność i efektywność gwarantują satysfakcję z ich użytkowania.
Rodzaj opakowania: owijka kartonowa.

Grubość naczynia: 3,8 mm
Średnica pola grzewczego: 17,5 cm
Średnica z rantem: 25 cm
Wysokość uchwytu: 7,5 cm
Długość uchwytu: 19,5 cm
Kod Dajar 40597
Kształt Okrągłe
Kolekcja Optima
Materiał Aluminiowe, Silikonowe, Z tworzywa sztucznego
Długość [cm] 44.5 cm
Wysokość [cm] 5 cm
Średnica [cm] 24 cm
Kolor czarny, zielony
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Płyta ceramiczna