O firmie DAJAR

Firma DAJAR

DAJAR Sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne. DAJAR jako producent wyspecjalizował się w produkcji artykułów kempingowo-ogrodowych, desek do prasowania i suszarek do bielizny.

Firmę współtworzy 700-osobowy zespół ludzi. Wiedza, doświadczenie oraz systematyczny rozwój pracowników gwarantuje wszystkim klientom DAJAR profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Podstawą sukcesu jest wielka dbałość o satysfakcję klientów, ciągłe wyprzedzanie oczekiwań rynku oraz wyjątkowa troska o wysoką jakość produktów i towarów. Nasze wyroby spełniają wymagania TUV GS i EN 581 (PN 581). DAJAR Sp z o.o. posiada certyfikat zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015, bezpieczeństwem wg OHSAS 18001 oraz środowiskiem wg ISO 14001:2015.

Dzięki precyzyjnie dobranej ofercie i portfolio marek odpowiadającemu złożonej segmentacji rynku zaspokajamy potrzeby każdego klienta ostatecznego.

Luminarc

Elegancja, różnorodność i przede wszystkim trwałość to niekwestionowane walory produktów tej francuskiej marki. W latach 90 DAJAR był jednym z wielu dystrybutorów marki. Firma przetrwała kryzys ekonomiczny lat 90-tych i w roku 2001, zdecydowanie pokonując konkurentów stała się głównym dystrybutorem marki Luminarc w Polsce. Do dziś marka Luminarc stanowi wielką siłę przetargową firmy.

Euro 2012

W roku 2011 otrzymaliśmy jako jedyna firma licencję na produkty z logo Euro 2012. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty ze szkła, porcelany, jak również bidony z logo Euro 2012. W październiku 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie za najlepszą kolekcję produktów licencjonowanych UEFA EURO 2012!

Podstawowe marki własne

Oferta Ambition® to produkty ze średniej i wyższej półki cenowej, celem marki jest dostarczanie ponadprzeciętnej jakości w bardzo korzystnych cenach. Ambition® to również nowoczesne wzornictwo, zawsze idealnie dopasowane do oczekiwań klientów. Ofertę Ambition® komponujemy tak aby jak najlepiej zaspokoić wymagania segmentu „kuchnia i stół”. DAJAR rozumiejąc wymagania rynku, znając stopień zamożności klienta, i zdając sobie sprawę z popytu na produkty posiadające konkurencyjną cenę posiada w swojej ofercie właśnie produkty domOtti. domOtti to przede wszystkim różnorodność produktów do kuchni, ale i do całego domu. Poza naprawdę dobrą jakością to zawsze gwarancja najlepszej ceny.

Dostawcy zewnętrzni

Z DAJARem współpracują najbardziej znani producenci z Polski i z zagranicy, a dzięki wieloletniej, owocnej współpracy dla wielu z nich jesteśmy kluczowym dystrybutorem ich produktów. Dodatkowo, jesteśmy dystrybutorem licencyjnych produktów dla dzieci i niemowląt Disney® w Polsce.

Meble kempingowe i ogrodowe

Od lat DAJAR należy do wiodących producentów wysokiej jakości mebli kampingowych, ogrodowych oraz huśtawek. Meble są wytwarzane we własnych fabrykach w Koszalinie i Miastku na łącznej powierzchni produkcyjnej ok. 15.000 m². Dla zobrazowania skali produkcji można przytoczyć tylko roczne zużycie 100 000 km rur, taka ilość to ponad 2 razy więcej niż wynosi obwód Ziemi. W sezonie dziennie produkcję opuszcza 8 tirów towaru. Produkcję własną powiększyliśmy także o wytwarzanie kamiennych stołów oraz metalowych krzeseł – eleganckie, a zarazem bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

DAJAR jest także znanym i atrakcyjnym cenowo producentem w Polsce i w Europie poduszek szytych we własnych szwalniach w Koszalinie i w Miastku. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór poduszek na wszystkie rodzaje mebli. Mamy możliwość szycia na zamówienie wg Państwa własnych projektów. Posiadamy szeroki wybór wzorów, materiałów, kolorów i deseni.

Należy podkreslić, że poza własnymi produktami z tej kategorii, DAJAR jest również dystrybutorem mebli ogrodowych. W ofercie znajdują się głównie ekskluzywne meble technorattanowe, drewniane, aluminiowe sprzedawane różnymi kanałami własnymi dystrybucje.

Dane spółki

DAJAR Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
Nr KRS: 0000006818
Nr NIP: 669-22-96-668
REGON: 003800675
Numer rejestrowy BDO 000000054
Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Koszalinie.