Nasze marki

Najwyższej jakości meble ogordowe, poduszki i akcesoria. 

W produkcji używamy tylko najlepszej jakości materiałów a nasze kolekcje są corocznie aktualizowane.  Szeroka i starannie dobrana oferta sprawia, że zarówno zwolennicy tradycyjnego wzornictwa jak i oczekujący najnowszych trendów znajdą coś dla siebie.

Nowoczesne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni.

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to nasze najmocniejsze strony. Wśród naszych produktów można znaleźć to, co niezbędne w każdym domu - wysublimowaną zastawę stołową, różnego rodzaju naczynia, sztućce, garnki, czajniki, patelnie oraz wszelkie inne akcesoria kuchenne. Szeroki wybór naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Luminarc to marka należąca do ARC International.

Francuskie szkło Luminarc to zarówno szeroka gama szklanek, kieliszków, półmisków, talerzy, salaterek, kubków jak również serwisów obiadowych i naczyń żaroodpornych. Luminarc to produkty obecne od wielu lat na całym świecie, cieszące się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne. To, co zdecydowanie wyróżnia te produkty, to innowacyjne technologie, bogata kolorystyka, oryginalne kształty i wygoda użytkowania.

Domotti to produkty niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Akcesoria, naczynia kuchenne i wyposażenie jadalni w atrakcyjnych cenach.

Jotta w języku fińskim oznacza ład, porządek, czystość. Linia ta dostarcza produkty związane z codziennymi porządkami domowymi, łazienkowe akcesoria oraz deski do prasowania i suszarki do bielizny. Produkty z tej serii są dobrej jakości w przystępnej cenie.

Marka Jotta oferuje produkty związane z codziennymi porządkami domowymi, akcesoria łazienkowe oraz deski do prasowania i suszarki do bielizny. Znajdziesz tu produkty bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie.

Daj się zaskoczyć interesującymi kolorami produktów, wzornictwem podążającym za duchem czasów, a przed wszystkim ich wygodą i funkcjonalnością.

Walther Glas to marka będąca połączeniem tradycji i funkcjonalności, oferująca wyjątkowe i bardzo stylowe produkty ze szkła. Są nie tylko bardzo praktyczne, ale pełnią także funkcję dekoracyjną. Dzięki eleganckim zdobieniom i bogactwie wzorów to prawdziwe unikaty wśród produktów ze szkła.

Nasi designerzy we współpracy z firmą The Walt Disney Company tworzą najwyższej jakości porcelanę, projektowaną w oparciu o najnowsze licencje. Nasze produkty wyróżnia perfekcyjna dbałość o szczegóły oraz bezkompromisowa troska o bezpieczeństwo użytkowania. Szeroka oferta przeznaczona jest zarówno do najmłodszych, jak i starszych miłośników bajek i filmów Disneya.

Oprócz artykułów porcelanowych oferujemy produkty melaminowe i akcesoria dla niemowląt.

Pyrex to wiodąca marka naczyń do pieczenia i gotowania. Kluczowe produkty to: wysokiej jakości szklane naczynia żaroodporne, naczynia do zapiekania, naczynia do pieczenia z powłoką nieprzywierającą i  wiele innych.

Arcuisine oferuje wysokiej jakości żaroodporne naczynia ze szkła, dzięki którym przygotowywanie posiłków jest jeszcze prostsze i zajmuje znacznie mniej czasu niż dotychczas. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach produkty marki Arcuisine, doskonale nadają się do pieczenia w wysokich temperaturach, podgrzewania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych, a także świetnie sprawdzają się jako naczynia do zamrażania bądź przechowywania potraw.