Nasza produkcja

Od lat jesteśmy wiodącym producentem na rynku polskim mebli campingowych i poduszek, wytwarzanych we własnych fabrykach w Koszalinie i Miastku na powierzchni produkcyjnej ok. 15.000 m2 . Nasze wyroby spełniają wymagania TUV GS i EN 581 (PN 581). DAJAR Sp z o.o. posiada certyfikat zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015, bezpieczeństwem wg OHSAS 18001 oraz środowiskiem wg ISO 14001:2015.

W swojej ofercie z produkcji własnej posiadamy wysokiej jakości meble campingowe: fotele, łóżka, leżaki, a także znane na rynku huśtawki ogrodowe. Produkcję własną powiększyliśmy także o wytwarzanie kamiennych stołów oraz metalowych krzeseł – eleganckie, a zarazem bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Jesteśmy znanym i atrakcyjnym cenowo producentem w Polsce i w Europie poduszek szytych we własnych szwalniach w Koszalinie i w Miastku. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór poduszek na wszystkie rodzaje mebli. Mamy możliwość szycia na zamówienie wg Państwa własnych projektów. Posiadamy szeroki wybór wzorów, materiałów, kolorów i deseni.

Meble ogrodowe


Od lat DAJAR należy do wiodących producentów wysokiej jakości mebli kampingowych, ogrodowych oraz huśtawek. Meble są wytwarzane we własnych fabrykach w Koszalinie i Miastku. Produkcję własną powiększyliśmy także o wytwarzanie kamiennych stołów oraz metalowych krzeseł.

DAJAR jest także znanym producentem w Polsce i w Europie poduszek szytych we własnych szwalniach.

Należy podkreślić, że poza własnymi produktami z tej kategorii DAJAR jest również dystrybutorem mebli ogrodowych. W ofercie znajdują się głównie ekskluzywne meble technorattanowe, drewniane, aluminiowe, a także inne produkty architektury ogrodowej.

Dom


 Zastawa stołowa, szkło, sztućce, naczynia kuchenne i inne akcesoria tworzą atmosferę codziennego życia.

W naszym sklepie prezentujemy bogatą ofertę nieelektrycznych artykułów wyposażenia gospodarstwa domowego. DAJAR jest znanym dystrybutorem światowych, krajowych oraz własnych marek. Dzięki precyzyjnie dobranej ofercie i portfolio marek odpowiadającemu złożonej segmentacji rynku zaspokajamy potrzeby każdego klienta ostatecznego.