Masażer Shiatsu Optimum HZ-7020 to nowoczesna poduszka masująca, idealna do rozluźniania spiętych mięśni i łagodzenia bólu. Dzięki funkcji masażu głowicami z 8 punktami masującymi, urządzenie symuluje ruchy tradycyjnego masażu Shiatsu, co pomaga w redukcji napięcia, poprawie krążenia krwi oraz regeneracji mięśni. Masażer doskonale sprawdzi się w różnych częściach ciała, takich jak szyja, ramiona, plecy, stopy, nogi czy brzuch. Funkcja podgrzewania światłem na podczerwień (termoterapia) potęguje efekt masażu, rozluźniając mięśnie, łagodząc stany zapalne i działając przeciwbólowo.
Masażer do pleców i karku jest łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi, który pozwala na włączanie i wyłączanie urządzenia, włączenie funkcji ogrzewania oraz zmianę kierunku obrotu głowic. Automatyczne wyłączenie po 15 minutach zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i miękkiej, oddychającej tkaninie, masażer jest wygodny w użyciu i nie podrażnia skóry. W zestawie znajdują się dwa zasilacze: sieciowy i samochodowy, co umożliwia korzystanie z masażera w domu, biurze lub nawet podczas podróży samochodem.
Ten produkt może być używany bezpiecznie i w sposób określony przez producenta wyłącznie w oparciu o instrukcje używania i konserwacji, zalecenia, ostrzeżenia lub informacje na temat bezpieczeństwa umieszczone na produkcie bądź jego opakowaniu lub dołączone do produktu.
Kontakt telefoniczny
pon. - pt.
od 8:00 do 16:00
+48 94 720 26 00
mail: [email protected]