DISNEY w doskonałych cenach %. Ostatnie chwile.
 
SPRAWDŹ KOŃCÓWKI SERII

Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Krzesło Opal PATIO
Krzesło Opal PATIO
Krzesło Opal PATIO
Krzesło Opal PATIO
Krzesło Opal PATIO
Krzesła i fotele

Krzesło Opal PATIO

SKU 22907

395,00 

Krzesło Opal o metalowej konstrukcji z zaokrąglonym oparciem. Stelaż malowany 2 - krotnie w celu lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego. Dzieki specjalnej powłoce lakieru krzesło jest bardzo wytrzymałe i odporne na korozję, na mróz, śnieg, wysoką i niską temperaturę. Idealne na zewnątrz, krzesła można sztaplować co pozwala na zmiejszenie powierzchni ich przechowywania.
Patio - marka oferująca najwyższej jakości meble ogordowe, poduszki i akcesoria. W produkcji używane są tylko najlepszej jakości materiały a nasze kolekcje są corocznie aktualizowane. Szeroka i starannie dobrana oferta sprawia, że zarówno zwolennicy tradycyjnego wzornictwa jak i oczekujący najnowszych trendów znajdą coś dla siebie.

Istnieje możliwość dokupienia poduszek Szafir na krzesło Opal. Zapraszamy do działu poduszki.
Marka
Patio
Szerokość [cm]
58
Wysokość [cm]
102
Głębokość [cm]
70
Materiał
Metal
Maksymalne obciążenie [kg]
150
Kolor
szary
Ean
5904134229076
Cena katalogowa: 513,50