Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Termi L123-07PB PATIO

199,00 zł
Kod: 467613
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 284,29 zł
Opis
Dane techniczne


Najlepsze poduszki paletowe - kolekcja Termi

Z myślą o Was uszyliśmy komplet unikalnych poduszek Termi, przeznaczonych na drewniane palety.
Na kompletny zestaw składają się trzy wygodne poduszki - jedna na siedzisko, dwie na oparcie - w pasującej do siebie kolorystyce.
Zostały wytworzone z najwyższej jakości tkanin w naszej szwalni zlokalizowanej w Polsce, w której zostały również opracowane.

Dzięki naszym poduszkom paletowym łatwo i tanio przekształcisz europalety w atrakcyjne meble w ogrodzie i na balkonie. Skonstruowanie tego rodzaju mebli nie jest trudne, a niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od upodobań. Meble z drewnianych palet są też często wygodnym wyposażeniem przestrzeni gastronomicznych.

Doskonałe tkaniny
Poduszki na palety z wybranego wariantu kolekcji Termi wykonane zostały z materiału poliestrowo-bawełnianego (tzw. polibawełny).

Wypełnienie poduszek
Poduszki wypełnione są wyselekcjonowaną, ciętą gąbką flocke. Wypełnienie to jest bardzo miękkie i sprężyste. Zapewniają tym samym najwyższy komfort i wygodę użytkowania.

Obie poduszki na oparcie pikowane są w dwóch miejscach. Poduszka na siedzisko ma z kolei sześć miejsc pikowania. Nadaje im to dodatkowego uroku.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 12 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467613
Kształt Prostokątne
Kolekcja Termi
Materiał Bawełna, Poliester
Kolor biały, czarny, szary
Wzór geometryczny, gładki