Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Termi L110-01PB PATIO

199,00 zł
Kod: 467612
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 284,29 zł
Opis
Dane techniczne


Poduszki paletowe Termi - najlepsze

Wyjątkowy komplet atrakcyjnych poduszek paletowych przygotowaliśmy w naszej szwalni specjalnie dla Was.
Na komplet składają się trzy wygodne, pasujące do siebie poduszki. Jedna na siedzisko w kolorze niebieskim, dwie na oparcie - z nowoczestnym geometrycznym wzorem.

Za pomocą naszych poduszek paletowych w łatwy i ekonomiczny sposób przekształcisz europalety w funkcjonalne meble w ogrodzie i na balkonie. Wykonanie tych mebli nie jest trudne, a niewątpliwym atutem jest niska cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od potrzeb i gustu. Meble paletowe są też bardzo często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem lokali gastronomicznych.

Wyjątkowe tkaniny
Do przygotowania poduszek na meble z palet z wybranego wzoru kolekcji Termi wykorzystano polibawełnę (tkaninę poliestrowo-bawełnianą).

Wypełnienie poduszek
Swoją miękkość i sprężystość poduszki zawdzięczają wypełnieniu z wysokiej jakości ciętej gąbki flocke. Wypełnienie to jest bardzo miękkie i sprężyste. Powoduje to, że poduszki są niezwykle komfortowe i wygodne.

Obie poduszki na oparcie pikowane są w dwóch miejscach. Poduszka na siedzisko ma z kolei sześć miejsc pikowania. Nadają im dodatkowego uroku.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 12 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467612
Kształt Prostokątne
Kolekcja Termi
Materiał Bawełna, Poliester
Kolor biały, niebieski, szary
Wzór geometryczny, gładki