Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Megara D046-12CW PATIO

229,00 zł
Kod: 467512
Brak w magazynie
Cena katalogowa: 327,14 zł
Opis
Dane techniczne


Megara - najlepsze poduszki paletowe

Wyjątkowy komplet atrakcyjnych poduszek paletowych uszyliśmy w naszej szwalni z myślą o Was.
Kompletny zestaw zawiera trzy, pasujące do siebie kolorystycznie, wygodne poduszki. Na kompletny zestaw składają się trzy wygodne poduszki - jedna na siedzisko, dwie na oparcie. Wszystkie w jednolitej, zielonej kolorystyce. Produkowane są z najlepszych materiałów w naszej polskiej szwalni, w której zostały również opracowane.

Wybierając nasze poduszki na meble z drewnianych palet szybko i tanio przekształcisz drewniane palety w wyjątkowe meble w domu i ogrodzie. Skonstruowanie takich mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest niewysoka cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od oczekiwań. Meble z drewnianych palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem lokali gastronomicznych.

Doskonałe tkaniny

Wierzch i spód poduszek obszyty został w 100% z poliestrowej tkaniny Nano. Materiał jest gruby, nie przeciera się. Dzięki zawartości poliestru tkanina nie ulega mechaceniu. Jest też odporna na działanie promieni UV. Jej deseń powstał dzięki farbowaniu włókien.
Materiał Nano jest pokryty ochronną powłoką wodoodporną - dzięki niej woda na powierzchni tkaniny tworzy łatwo spływające krople, które w nią nie wsiąkają. Charakteryzuje się też plamoodpornością - zabrudzenia można usunąć w łatwy sposób, przecierając (nie wcierając) wilgotną szmatką z mikrofazy, przy użyciu niewielkiej ilości płynu.

Miejsce do siedzenia

Poduszka na siedzisko wypełniona jest lusksusową pianką poliuretanową o grubości 7,5 cm owiniętą poliestrową włókniną o gramaturze 100 g/m2. Struktura zastosowanej pianki zapewnia komfort, jest też bardzo trwała oraz odporna na deformacje.
Dodatkowo, dla zwiększenia funkcjonalności, poduszki wyposażyliśmy w zamek błyskawiczny. Pozwala to na sprawne zdjęcie materiału, gdy zachodzi konieczność Zdjęcie materiału z poduszki i usuwanie zanieczyszczeń lub zmiana są dzięki temu bardzo proste.

Oparcie

Wewnątrzdwóch poduszek na oparcie znajduje się specjalna cięta gąbka tzw. flocke. Jest to wypełnienie bardzo miękkie i sprężyste. Dzięki niemu poduszki są niezwykle komfortowe i wygodne.
Na poduszkach znajdują się podwójne pikowania, które nadają im efektowny wygląd.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467512
Kształt Prostokątne
Kolekcja Megara
Materiał Poliester
Szerokość 80 cm
Długość [cm] 120 cm
Kolor zielony
Wzór gładki