Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Megara D046-12CW PATIO

199,00 zł
Kod: 467512
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 284,29 zł
Opis
Dane techniczne


Megara - najlepsze poduszki paletowe

Wyjątkowy komplet atrakcyjnych poduszek paletowych uszyliśmy w naszej szwalni z myślą o Was.
Kompletny zestaw zawiera trzy, pasujące do siebie kolorystycznie, wygodne poduszki. Na kompletny zestaw składają się trzy wygodne poduszki - jedna na siedzisko, dwie na oparcie. Wszystkie w jednolitej, zielonej kolorystyce. Produkowane są z najlepszych materiałów w naszej polskiej szwalni, w której zostały również opracowane.

Wybierając nasze poduszki na meble z drewnianych palet szybko i tanio przekształcisz drewniane palety w wyjątkowe meble w domu i ogrodzie. Skonstruowanie takich mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest niewysoka cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od oczekiwań. Meble z drewnianych palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem lokali gastronomicznych.

Doskonałe tkaniny

W wybranym deseniu kolekcji Megara, poduszki na meble paletowe przygotowane zostały poliestrowego materiału.

Miejsce do siedzenia

Poduszka na siedzisko wypełniona jest lusksusową pianką poliuretanową o grubości 7,5 cm owiniętą poliestrową włókniną o gramaturze 100 g/m2. Struktura zastosowanej pianki zapewnia komfort, jest też bardzo trwała oraz odporna na deformacje.
Dodatkowo, dla zwiększenia funkcjonalności, poduszki wyposażyliśmy w zamek błyskawiczny. Pozwala to na sprawne zdjęcie materiału, gdy zachodzi konieczność Zdjęcie materiału z poduszki i usuwanie zanieczyszczeń lub zmiana są dzięki temu bardzo proste.

Oparcie

Wewnątrzdwóch poduszek na oparcie znajduje się specjalna cięta gąbka tzw. flocke. Jest to wypełnienie bardzo miękkie i sprężyste. Dzięki niemu poduszki są niezwykle komfortowe i wygodne.
Na poduszkach znajdują się podwójne pikowania, które nadają im efektowny wygląd.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467512
Kształt Prostokątne
Kolekcja Megara
Materiał Poliestrowe
Kolor zielony
Wzór gładki