Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Kalamata L001-02SB PATIO

239,00 zł
Kod: 467542
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 341,43 zł
Opis
Dane techniczne


Najwygodniejsze poduszki na palety - kolekcja Kalamata

Z myślą o Was uszyliśmy wyjątkowy zestaw najlepszych poduszek paletowych.
W kompletnym zestawie znajdują się łącznie dwie, pasujące do siebie kolorystycznie, wyjątkowe poduszki. Poduszka na siedzisko jest w jednolitym zielonym kolorze, a na oparcie w zielone pasy. Produkowane są z najlepszych tkanin w naszej polskiej szwalni.

Wybierając nasze poduszki na palety sprawnie i ekonomicznie przekształcisz palety w atrakcyjne meble w domu i ogrodzie. Wykonanie tych mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest niska cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od upodobań. Meble z palet są też często wygodnym wyposażeniem przestrzeni gastronomicznych.

Wyjątkowe tkaniny

Do obszycia poduszek wykorzystaliśmy tkaninę poliestrową - strukturalną. Jej wzór powstał dzięki farbowaniu włókien. Materiał jest gruby i wysoce odporny na przecieranie.
Dzięki zawartości syntetycznych włókien poliestrowych tkanina nie ulega mechaceniu.

Wypełnienie poduszek

Wypełnieniem poduszek na palety jest wysokogatunkowa pianka poliuretanowa o grubości 7,5 cm owinięta poliestrową włókniną o gramaturze 100 g/m2. Jej struktura zapewnia komfort i bardzo dużą trwałość oraz odporność na deformacje.

Suwak

Dodatkowym walorem poduszek na meble z palet jest posiadanie suwaka. Pozwala to na szybkie i wygodne ściągnięcie materiału, gdy jest potrzeba Zdjęcie materiału z poduszek i usuwanie zanieczyszczeń lub zmiana są dzięki temu bardzo proste.

Wymiary poduszki na siedzisko 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie 42 x 120 x 18/8 cm
Kod Dajar 467542
Kształt Prostokątne
Kolekcja Kalamata
Materiał Poliestrowe
Długość [cm] 120 cm
Kolor zielony
Wzór gładki, pasy