Marka: Patio

Komplet mebli ogrodowych Melanie cappuccino PATIO

4 299,00 zł
Kod: 47267
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 6 141,43 zł
Opis
Dane techniczne


Komplet mebli ogrodowych Melanie został wykonany z technorattanu. Wysoką jakość zapewnia ręczne wykonanie wszystkich elementów oraz materiał najwyższej jakości.
Cała konstrukcja osadzona jest na aluminiowych stelażach. Nogi foteli oraz stolika zostały wykonane w taki sposób, aby wyglądem i dotykiem przypominać drewno. Materiały, których użyto do produkcji mebli, sprawiają, że są one stosunkowo lekkie i nie powinny sprawiać problemu w trakcie ich ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania. Do mebli dołączone są poduszki wykonane z poliestrowej tkaniny Olefin 190 g. Poduszki siedziska wyposażone są w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania, bądź wymiany. Poduszki na oparciach nie posiadają zdejmowanych poszewek - przy mniejszych zabrudzeniach poduszek siedzisk wystarczy przetrzeć je wilgotną gąbką z niewielką ilością proszku do prania.

W komplecie znajduje się również stolik, a umieszczony na technorattanie blat został wykonany ze szkła hartowanego. Gładka powierzchnia blatu umożliwia postawienie na stabilnej powierzchni szklanki lub talerza. Jest również łatwa w utrzymaniu czystości.

Technorattan to tworzywo o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV), doskonale sprawdza się w zastosowaniach na otwartym powietrzu lub w wilgotnych pomieszczeniach (przy basenach). Technorattan nie wymaga stosowania praktycznie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwacji , wszelkie zanieczyszczenia można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.
W skład kompletu wchodzi:
1 x sofa 2-osobowa
2 x fotele
1 x stolik z blatem ze szkła hartowanego
3 x poduszki siedziskowe w kolorze cappucino, z zamkiem błyskawicznym, o grubości 10 cm,
4 x poduszki oparciowe w kolorze cappucino, bez zamka błyskawicznego, o grubości 13 cm.

W serii Melanie wystepują również: fotel (47268) oraz bujany fotel z podnóźkiem (47270).

Wymiary fotela: 84 x 78 x 73,5 cm
Wymiary stołu: 90 x 55 x 35 cm
Wymiary sofy 2-osobowej: 84 x 147,5 x 73,5cm
Grubość poduszki na siedzisko: 10 cm
Grubość poduszki na oparcie: 13 cm
Maksymalne obciążenie fotela wynosi: 120 kg
Maksymalne obciążenie sofy wynosi: 220 kg
Maksymalne obciążenie stolika wynosi: 50 kg
Kod Dajar 47267
Kształt Prostokątne
Liczba osób 4
Kolekcja Melanie
Materiał Aluminiowe, Rattanowe, Szklane
Maksymalne obciążenie [kg] 220 kg
Kolor brązowy
Waga [kg] 42 kg