Marka: Patio

Komplet mebli ogrodowych Delphine czarny PATIO

8 999,00 zł

4 500,00 zł

Kod: 47259
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 12 855,71 zł
Opis
Dane techniczne


Ekskluzywny komplet mebli wypoczynkowych Delphine zwróci uwagę gości swoimi zaokrąglonymi kształtami. Finezyjne połączenie ciemnego technorattanu z obiciem z syntetycznej skóry w kolorze kremowym, przyciąga uwagę i nadaje szykownego wyglądu. Komfortowy komplet mebli pozwoli wygodnie wypoczywać czterem osobom.
Meble wykonane zostały z ręcznie plecionego technorattanu, który doskonale imituje rattan naturalny, jednak przewyższa go znacznie pod względem wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV) i uszkodzenia mechaniczne. Meble Delphine to gwarancja długotrwałego odpoczynku
„Szkielet” mebli skonstruowano z aluminiowych stelaży. Fotele oraz sofa zostały wyłożone skórą syntetyczną, obicie wypełniono gąbką. Stolik kawowy wyposażony jest w blat ze szkła hartowanego.
Materiały, których użyto do produkcji mebli, sprawiają, że są one stosunkowo lekkie i nie powinny sprawiać problemu w trakcie ich ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania.
Wszelkie zanieczyszczenia elementów technorattanowych i aluminiowych można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.
Należy pamiętać, że trwałość i walory estetyczne skóry syntetycznej zależą od regularnych zabiegów konserwujących i pielęgnacyjnych. Używając specjalnego środka do czyszczenia syntetycznej skóry stworzysz ochronną warstwę przeciw zabrudzeniom i zadrapaniom. Stosować co 2-3 tygodnie.

W skład zestawu wchodzi:
1 x sofa 2-osobowa
2 x fotel
1 x stolik kawowy z blatem ze szkła hartowanego

Wymiary fotela: gł.90 x szer.79 x wys.99 cm
Maksymalne obciążenie fotela wynosi: 150 kg
Wysokość podłokietników: 63 cm
Wymiary siedziska: szer.58 x gł.58 x wys.40 cm
Wymiary oparcia: dł. 62 x szer.58 cm
Wymiary sofy: gł.90 x szer.138 x wys.99 cm
Maksymalne obciążenie sofy wynosi: 300 kg
Wymiary siedziska: szer.118 x gł.58 x wys.40 cm
Wymiary oparcia: dł. 62 x szer.118 cm
Wymiary stolika: szer.67 x dł.112 x wys.41 cm
Maksymalne obciążenie stolika wynosi: 60 kg
Kod Dajar 47259
Materiał Rattan, Tworzywo sztuczne
Kolor biały, czarny