Marka: Patio

Komplet mebli Dallas PATIO

339,00 zł
Kod: 47829
Dostępność:
Duża
Cena katalogowa: 484,29 zł
Opis
Dane techniczne


Wygodny i funkcjonalny komplet mebli Dallas to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie ilość wolnej przestrzeni stanowi problem. Dodatkowo po złożeniu kompletu zajmuje on bardzo mało miejsca. Komplet ten idealnie wkomponuje się w wystrój Twojego balkonu, tarasu i otoczenie ogrodu. Może być też używany z powodzeniem wewnątrz pomieszczeń np. na przyjęciu pod ścianą albo jako zagospodarowanie wąskiego lobby.
Zestaw 3-elementowy składa się z 2 składanych krzeseł i składanego stołu z blatem ze szkła hartowanego. Siedzisko i oparcie krzesła wykonano z tekstyliny 2x1. Tekstylina to mocna tkanina o zwiększonej gęstości, bardziej wytrzymała, odporne na warunki atmosferyczne, zarówno deszcz jak i promienie UV, a także wilgoć i zabrudzenia. Tekstylina jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.
Wszystkie meble wchodzące w skład kompletu posiadają metalowy stelaż. Rury stelaża zostały pomalowane metodą proszkową, co pozwala dłużej zachować trwałość i uchronić materiał przed korozją.

W skład kompletu wchodzi:
1 x stolik z blatem ze szkła hartowanego,
2 x krzesło

Wymiary stolika:
51 x 51 x 72 cm
maksymalne obciążenie 50 kg
Wymiary krzesła:
60 x 52 x 83 cm
maksymalne obciążenie 90 kg
Kod Dajar 47829
Kształt Kwadratowe
Materiał Stalowe, Z tekstyliny
Funkcja Rozkładane
Kolor szary
Wzór gładki