Marka: Ambition

Garnek z pokrywką Azure 28 cm AMBITION

139,00 zł
Kod: 34136
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 198,57 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Garnek z pokrywką 28 cm marki Ambition. Naczynia Azure to wyjątkowe produkty stworzone zostały z myślą o wymagających klientach. Wykonane zostały z odlewanego aluminium, co gwarantuje długotrwałe zachowanie pierwotnego kształtu naczynia, naczynie nie deformuje się pod wpływem temperatury, a dno nie ulega odkształceniu. Doskonale przewodzą ciepło, czyniąc gotowanie bardziej ekonomicznym.
Wewnątrz pokryte są czterowarstwową powłoką nieprzywierającą imitującą kamień o doskonałej trwałości i odporności na ścieranie PFLUON Cookmark™ (Ich bazą jest PTFE – związek należący do grupy fluoropolimerów).
W garnkach Azure niespotykanym rozwiązaniem jest specjalna silikonowa gałka w pokrywie, z wgłębieniem, która może służyć jako podstawka pod łyżkę. Jest to bardzo pomocne podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza kiedy trzeba dość często coś mieszać, zawsze mamy łyżkę pod ręką. Wystarczy odłożyć ją na pokrywkę na garnku. Ze względu na odporne na temperaturę silikonowe uchwyty garnki (oprócz rondla) nadają się do używania w piekarniku (do temp 160C). Można w nich zatem nie tylko gotować, ale także zapiekać dania. Garnki posiadają wygodne silikonowe uchwyty, w patelniach i rondlu natomiast rączki pokryte są materiałem Soft Touch.
Azure to produkty innowacyjne o doskonałej jakości, trwałe i niezawodne w użytkowaniu. Intensywna czerń podkreśla ich elegancki wygląd, a inspirowana naturalnym kamieniem powłoka nieprzywierająca dodaje im unikalnego charakteru.

Pojemność użytkowa 6 l
Średnica pola grzewczego 22 cm
Wysokość z pokrywką 18 cm
Kod Dajar 34136
Materiał Aluminiowe, Silikonowe, Szklane
Wysokość [cm] 12.5 cm
Średnica [cm] 28 cm
Pojemność 6500 ml
Kolor czarny, szary
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna Zmywarka