Marka: Ambition

Garnek do gotowania na parze Presto 24 cm z pokrywką i 1 wkładem AMBITION

259,90 zł
Kod: 20020
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 371,29 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Garnek Presto 24 cm do gotowania na parze z pokrywką i 1 wkładem marki Ambition.
Naczynia z linii Presto marki Ambition to wyjątkowe naczynia o niespotykanym wyglądzie, inspirowane naturalnym kamieniem. Z zewnątrz czarne matowe, w środku swoją fakturą przypominają granit. Wykonane zostały w technologii odlewanego aluminium. Zapewnia to równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Naczynia z odlewanego aluminium są także bardzo odporne na odkształcenia. Posiadają grube dno indukcyjne.
Produkty wewnątrz pokryte zostały powłoką nieprzywierającą imitującą kamień o doskonałej trwałości i odporności na ścieranie. Naczynia posiadają wygodne uchwyty pokryte antypoślizgowym materiałem soft-touch, zapewnia to pewne trzymanie ich w dłoni. Pokrywy wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, posiadają silikonowy rant, który doskonale uszczelnia pokrywę, a jednocześnie zabezpiecza rant naczynia przed obiciem.
Garnek do gotowania na parze posiada plastikowy wkład z przegródkami. Przegródki umożliwiają gotowanie na parze wielu składników potrawy w jednym czasie, bez ryzyka pomieszania smaków. Można je dowolnie wpinać, w zależności od tego ile mamy składników i ich wielkości.

Średnica z rantem 25 cm
Średnica pola grzewczego 16 cm
Pojemność użytkowa 3,5 l
Kod Dajar 20020
Kształt Okrągłe
Kolekcja Presto
Materiał Aluminium, Szkło, Tworzywo sztuczne
Szerokość 36.5 cm
Wysokość [cm] 24 cm
Średnica [cm] 24 cm
Pojemność 4000 ml
Kolor antracyt, czarny
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Płyta ceramiczna