Marka: Patio

Fotel Arlette z poduszką PATIO

1 039,00 zł

899,00 zł

Kod: 47237
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 1 484,29 zł
Opis
Dane techniczne


Fotel Arlette wykonany z zupełnie nowego kręconego technorattanu, który oprócz tych samych zalet co zwykły technorattan tj. wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV) oraz łatwość czyszczenia jest również bardziej rozciągliwy, ma większą gęstość oraz zwiększoną trwałość kolorów. Jego unikatowy wygląd oferuje zupełnie nowe wrażenia estetyczne, a także użytkowe. Jest to najwyższej jakości tworzywo, które doskonale imituje rattan naturalny. Kolor technorattanu: cappuccino
„Szkielet” fotela skonstruowano z aluminium, do którego stosowane są wykończenia w kolorach takich samych jak imitacja rattanu. Fotel posiada poduszkę o grubości 5 cm (poliester) w kolorze szarym. Poduszka wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania, bądź wymiany.
Materiały, których użyto do produkcji mebla, sprawiają, że jest on stosunkowo lekki i nie powinien sprawiać problemu w trakcie jego ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania. Wszelkie zanieczyszczenia elementów technorattanowych i aluminiowych można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.

SIEDZISKO:
Głębokość 47 cm
Szerokość 46 cm zwęża się do 38 cm
Wysokość siedziska 43 cm
OPARCIE:
Długość 53 cm
Szerokość 53 cm
PODŁOKIETNIKI
Szerokość między podłokietnikami 49.5 cm
Wysokość podłokietników od podłoża 65 cm
Długość 50 cm
Grubość 5 cm
Kod Dajar 47237
Materiał Aluminium, Poliester, Rattan, Tworzywo sztuczne
Szerokość 62.5 cm
Wysokość [cm] 91 cm
Głębokość 69 cm
Maksymalne obciążenie [kg] 120 kg
Kolor brązowy, szary