-10% na Kubki Termiczne z kodem M99LW | Hity Tygodnia #5 | -5% za Newsletter
Zobacz nasze Promocje

Strona główna

Glamour - Kuchnia (3)

  • Polecane kolekcje w kuchni
  • Gotowanie i pieczenie
    • Patelnie
    • Garnki
Patelnia grillowa Glamour 26 x 26 cm purple AMBITION

GlamourSKU 83114

Patelnia grillowa Glamour 26 x 26 cm purple AMBITION

55,00 
45,90 
-16%
Dobre wyposażenie to podstawa

Wyposażenie kuchenne do gotowania i pieczenia to niezbędne w każdej kuchni produkty, takie jak garnki z pokrywkami czy patelnie z powłokami nieprzywierającymi, które są używane praktycznie codziennie do przygotowywania posiłków. Duża intensywność użytkowania sprawia, że powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także trwałe i wykonane w wysokiej jakości materiałów.

Użyteczne akcesoria

Nowoczesne akcesoria kuchenne to nic innego jak gadżety ułatwiające pracę w kuchni używane nie tylko do gotowania, mieszania, miksowania, pieczenia czy dekorowania potraw, ale także pomocne w podawaniu potraw na stół. Poręczne łopatki kuchenne z silikonu, chochle do nalewania zupy, czy praktyczne trzepaczki do ubijania piany z białek lub śmietany to produkty, bez których wielu ludzi nie wyobraża sobie pracy w kuchni.

Odpowiednia organizacja

Organizacja w kuchni jest bardzo ważna, ponieważ pozwala zachować porządek, dzięki któremu łatwo i szybko znajdziemy potrzebne przedmioty. Kuchenne pojemniki z pokrywkami i szklane słoiki ozdobne są idealne do przechowywania produktów spożywczych, takich jak makarony, kasze, ryż czy nawet płatki śniadaniowe. Z kolei plastikowe organizery do szuflad pozwalają uporządkować sztućce, noże, łyżki czy łopatki, dzięki nim wszystko jest na swoim miejscu i zawsze pod ręką. Dobra organizacja przestrzeni w kuchni pomaga zaoszczędzić zarówno czas jak i energię podczas przygotowywania posiłków.