Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Logowanie
Cukiernica z pokrywką Fala 120 ml AMBITION
Cukiernica z pokrywką Fala 120 ml AMBITION
Cukiernice

Cukiernica z pokrywką Fala 120 ml AMBITION

SKU 94709

13,90 

Cukiernica z pokrywką Fala to nowoczesny, geometryczny kształt oraz czysta biel porcelany. Porcelana Fala to niezwykle ciekawe połączenie oraz idealna propozycja dla miłośników niestandardowych rozwiązań. Niekwestionowaną zaletą porcelany jest zwiększona wytrzymałość na obtłuczenia oraz odporność na działanie wysokich temperatur.
Wyjątkowe okazje wymagają specjalnej oprawy. Nic tak nie podkreśla urody stołu, jak elegancka zastawa porcelanowa oraz jej doskonały kształt. Porcelana Ambition łączy w sobie te cechy, dzięki którym ważne uroczystości oraz rodzinne spotkania są tak niezapomniane.
Marka
Ambition
Długość [cm]
8
Szerokość [cm]
8
Wysokość [cm]
10.5
Pojemność [l]
0.12
Kolekcja
Fala
Materiał
Porcelana
Zastosowanie
Kuchenka mikrofalowa, Zmywarka
Kolor
biały
Wzór
gładki
Ean
5904134947093
Cena katalogowa: 18,07 

Inne z tej kolekcji

Nóż Fala 21 cm DOMOTTI

FalaSKU 29627

Nóż Fala 21 cm DOMOTTI

2,30