Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Logowanie
Bulionówka przeźroczysta 560 ml LUMINARC (00450)
Bulionówka przeźroczysta 560 ml LUMINARC (00450)
Bulionówka przeźroczysta 560 ml LUMINARC (00450)
Bulionówki

Bulionówka przeźroczysta 560 ml LUMINARC (00450)

SKU 230645

5,90 

Luminarc to marka należąca do ARC International.
Francuskie szkło Luminarc to zarówno szeroka gama szklanek, kieliszków, półmisków, talerzy, salaterek, kubków jak również serwisów obiadowych i naczyń żaroodpornych. Luminarc to produkty obecne od wielu lat na całym świecie, cieszące się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne.
Bulionówka wykonana jest z przeźroczystego szkła hartowanego. Ten rodzaj szkła jest 2-3 razy bardziej odporny na wstrząsy mechaniczne i stłuczenia niż produkty o podobnej grubości z porcelitu i porcelany.
Rodzaj szkła oraz kształt nadany produktowi sprzyja dokładnemu myciu i suszeniu, dzięki czemu na powierzchni nie osadzają się mikroorganizmy i bakterie.
Marka
Luminarc
Wysokość [cm]
7
Pojemność [l]
0.56
Materiał
Szkło
Zastosowanie
Kuchenka mikrofalowa, Zmywarka
Średnica [cm]
17
Kolor
przezroczysty
Ean
4690509011575
Cena katalogowa: 7,67