Logowanie
Inspiracje
Zastawa świąteczna trendy 2023

Święta Bożego Narodzenia to czas nie tylko głęboko zakorzeniony w tradycji, ale także okazja do świętowania w gronie najbliższych. W centrum tych wyjątkowych chwil często znajduje się stół, przy którym rodzina i przyjaciele zbierają się, by dzielić radość i ciepło świątecznej atmosfery. Kluczowym elementem, który przyczynia się do magicznego nastroju tych chwil, jest zastawa świąteczna, której wybór powinien być przemyślany, aby stworzył wyjątkową scenografię dla naszych świątecznych wspomnień.

W 2023 roku zastawa świąteczna przechodzi prawdziwą metamorfozę, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Projektanci i dekoratorzy wnętrz z całego świata wprowadzają świeże pomysły, które odzwierciedlają aktualne trendy w designie i aranżacji stołów. W tym artykule przedstawimy elementy zastawy świątecznej na 2023 dostępnej w sklepie DAJAR, dzięki którym świąteczne stoły staną się jeszcze bardziej zapraszające i stylowe. Przygotuj się na odkrycie zastawy świątecznej 2023, która zachwyci Twoich gości i stworzy niezapomnianą atmosferę podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

Galactic: białe święta w odcieniach kobaltu

MAGIA ŚWIĄT NA TWOIM STOLE

Zastawa świąteczna z kolekcji Galactic przeniesie magiczną atmosferę gwiazd prosto na Twój świąteczny stół. Wybierając ją, możesz mieć pewność, że świąteczne posiłki będą miały dodatkową porcję blasku i stylu. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne akcenty w tradycyjnym świątecznym dekorowaniu.

Porcelana o białej barwie, dekorowana delikatnymi gwiazdkami, przywołuje na myśl zimową noc pełną gwiazd. Niebieskie detale na talerzach i filiżankach doskonale kontrastują z białym tłem, tworząc efekt, który jest zarówno elegancki, jak i pełen świątecznego nastroju. Dodając do aranżacji lśniące, złote sztućce, stworzysz na swoim stole prawdziwie luksusową atmosferę. Z kolekcją Galactic każdy posiłek może stać się świątecznym bankietem, na którym nie tylko dania są w centrum uwagi, ale również sposób ich prezentacji!

zobacz 🠖 KOLEKCJA GALACTIC

Galactic Cobalt: świąteczny design na talerzach.
Zastawa świąteczna Galactic.
Art Deco: świąteczna elegancja na wysokim poziomie.

GUSTOWNA ARANŻACJA NA ŚWIĘTA

Zastawa świąteczna z kolekcji Art Deco emanuje subtelną elegancją, idealną na świąteczne przyjęcia. Wyrafinowane linie i proste, ale wytworne detale charakteryzują ten zestaw, który prezentuje się równie pięknie na tle klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Złote obramowania talerzy i filiżanek nadają zestawowi luksusowego charakteru, podkreślając szczególną atmosferę świątecznych chwil.

zobacz 🠖 KOLEKCJA ART DECO

Luxury Monochromatic: poczuj elegancję przy stole.