Logowanie
Inspiracje

Grillowanie w ogrodzie

Sezon na komfortowe doznania

Jeśli pogoda dopisuje, sezon na grilla trwa przez wiele miesięcy. Aby był udany, zadbaj o komfort współbiesiadników. We własnym ogrodzie warto postawić na mocny, funkcjonalny grill, który spełni wszystkie oczekiwania smakoszy. Podczas garden-party z rodziną i przyjaciółmi doskonale sprawdzi się grill z pokrywą i rusztem zabezpieczonym emalią. 

Polecane produkty

Grill węglowy z regulacją płyty 114,5 x 60 x 108 cm PATIO

KOD 91308

OutletBrak w magazynieGrill węglowy z regulacją płyty 114,5 x 60 x 108 cm PATIO

799,00 
499,00 
-37%
Fotel ogrodowy Modena Oval D002-03BB PATIO

ModenaKOD 464501

OutletFotel ogrodowy Modena Oval D002-03BB PATIO

219,00 
179,00 
-18%

Udogodnieniem będzie też składany boczny stolik, na którym możesz położyć mięso i warzywa. Perfekcjonistom spodoba się termometr pozwalający kontrolować temperaturę posiłku. Zadbaj też o eleganckie, designerskie sztućce – nic tak nie poprawia smaku steku, jak stworzony specjalnie do niego nóż. Całość ładnie zepną klamrą elegancji wygodne i łatwe do wyczyszczenia fotele.

Bo do uczty trzeba dwojga 

Wypoczynek może być prawdziwą ucztą dla zmysłów. I taką będzie, jeśli dobrze dopasujemy meble. Podstawą udanego wypoczynku na tarasie czy w ogrodzie jest zestaw stół plus krzesła. Za wygodę i wytrzymałość tego rodzaju mebli odpowiadają doskonale dobrane materiały.

Meble wykonane są z pięknego jesionu, odpornego na wszelkie uszkodzenia i impregnowanego wysokojakościową bejcą. Nic im się nie stanie nawet w czasie mrozów – wiosną wystarczy je przetrzeć i… cieszyć oczy rozkwitającą zielenią. Najlepiej siedząc na kolorowych, komfortowych i ciepłych poduchach!