Marka: Ambition

Waga kuchenna Nordic Gałązki 5 kg AMBITION

44,90 zł
Kod: 61020
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 64,14 zł
Opis
Dane techniczne


Waga kuchenna Nordic Gałązki jest przeznaczona do użytku domowego. Maksymalne obciążenie wynosi 5kg. Waży z dokładnością do 1g. Posiada dotykowy przycisk uruchamiający. Zasilana jedną baterią CR2032. Powierzchnia ważenia wykonana jest ze szkła hartowanego. Waga wyłącza się automatycznie po 120 sekundach, jest wyposażona we wskaźnik niskiego poziomu baterii oraz przeciążenia. Posiada funkcję „Tare”, dzięki której można zważyć sam produkt wyłączając wagę naczynia, w którym się znajduje.

Postaw na odświeżenie kuchni w stylu Nordic Design.
Kuchnia w stylu skandynawskim to przede wszystkim połączenie prostoty i funkcjonalności, bieli i drewna. Taka kuchnia wcale nie musi być nudna. Biele, szarości i elementy drewna to klasyka, drewno ociepla wnętrze, sprawia że jest ono bardziej przytulne, pozostając minimalistyczne. Dla tych którzy na wiosnę chcieliby, żeby jednak w kuchni zagościł kolor wystarczy dodać kilka produktów z dekoracjami w stylu skandynawski lub w kontrastowym kolorze żółtym, morskim lub granatowym. Propozycja produktów do kuchni idealnie wpisze się nie tylko w stylistykę kuchni skandynawskich, ale i sprawdzi się zarówno w kuchniach klasycznych jak i nowoczesnych.
Wystarczy kilka produktów, takich jak patelnia czy czajnik lub akcesoriów z ciekawą dekoracją takich jak waga, rękawica kuchenna, czy puszka do przechowywania, aby nadać kuchni skandynawskiego charakteru lub po prostu ją odświeżyć na wiosnę.
Produkty NORDIC Design do kuchni są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne, będą doskonałymi pomocnikami w codziennym przyrządzaniu posiłków.

Kod Dajar 61020
Kształt Prostokątne
Kolekcja Nordic
Materiał Szklane, Z tworzywa sztucznego
Szerokość 14 cm
Długość [cm] 21 cm
Wysokość [cm] 1.6 cm
Kolor biały, szary, żółty
Wzór motyw roślinny