Ugniatacz do ziemniaków
Ugniatacz do ziemniaków to praktyczne akcesorium kuchenne, które ułatwia przygotowanie domowego puree, farszów oraz potraw z gotowanych warzyw. Szeroka część robocza pozwala sprawnie rozdrabniać składniki, zapewniając wygodę podczas codziennego gotowania.
Produkt łączy solidną rękojeść z wytrzymałą częścią roboczą wykonaną z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu i bezpieczny dla naczyń z powłokami nieprzywierającymi. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia pewny chwyt, a otwór w uchwycie umożliwia wygodne zawieszenie akcesorium na relingu kuchennym, dzięki czemu jest zawsze pod ręką.

Bezpieczny dla powłok nieprzywierających
Końcówka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pomaga chronić powierzchnię naczyń przed zarysowaniami.
Skuteczne ugniatanie
Szeroka część robocza umożliwia szybkie przygotowanie puree ziemniaczanego oraz rozgniatanie gotowanych warzyw.
Połączenie stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego
Solidna rękojeść ze stali nierdzewnej oraz wytrzymała część robocza zapewniają trwałość i komfort codziennego użytkowania.
Długość 36 cm
Pozwala wygodnie korzystać z głębokich garnków i zwiększa komfort pracy.
Praktyczne przechowywanie
Otwór w uchwycie umożliwia zawieszenie ugniatacza na relingu kuchennym, dzięki czemu jest zawsze pod ręką.
Producent
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie
Ten produkt może być używany bezpiecznie i w sposób określony przez producenta wyłącznie w oparciu o instrukcje używania i konserwacji, zalecenia, ostrzeżenia lub informacje na temat bezpieczeństwa umieszczone na produkcie bądź jego opakowaniu lub dołączone do produktu.

































