Marka: Ambition

Patelnia Taurus 28 cm AMBITION

129,00 zł
Kod: 34017
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 184,29 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Patelnia Taurus o średnicy 28 cm. Wykonana z odlewanego aluminium z uchwytem ze stali nierdzewnej oraz dodatkwo z odlewanym uchwytem ułatwiającym przenoszenie patelni. Przystosowana do używania w piekarniku do 240°C. Dzięki niej można nie tylko smażyć, ale także zapiekać dania. W patelni zastosowano niezwykle wytrzymałą na zarysowania powłokę marki Teflon® Platinum Plus, która gwarantuje smażenie bez przywierania i możliwość używania metalowych łopatek bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.
Naczynie wykonane z odlewanego aluminium doskonale przewodzi ciepło, czyniąc gotowanie szybszym i bardziej ekonomicznym. Odlewane aluminium jest niezwykle trwałe, nie deformuje się pod wpływem temperatury, jest odporne na odkształcenia.
Grube dno wielowarstwowe, przystosowane do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym płytach indukcyjnych.
Taurus to produkty najwyższej jakości, niezawodne w użytkowaniu, trwałe i eleganckie. Pokryte licencjonowaną, cieszącą się zaufaniem na rynku, powłoką Teflon® Platinum Plus. Polecane nie tylko dla pasjonatów gotowania, ale także dla profesjonalistów. Z linią Taurus gotowanie, pieczenie i smażenie będzie łatwe i efektywne jak nigdy dotąd.
Bezpieczeństwo powłoki w kontakcie z żywnością oraz jej wysoka odporność na zarysowania została potwierdzona profesjonalnymi testami. Teflon™ Platinum Plus to jedyna powłoka pozwalająca na używanie metalowych łopatek bez ryzyka poważnego uszkodzenia powierzchni.
Patelnia wytworzona bez użycia kadmu, ołowiu, PFOA i w ten sposób bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

W patelni 28 cm dodatkowo odlewany uchwyt ułatwiający przenoszenie patelni
Średnica pola grzewczego 22 cm
Długość uchwytu 18 cm
Kod Dajar 34017
Kształt Okrągłe
Kolekcja Taurus
Materiał Aluminiowe, Teflonowe
Długość [cm] 46 cm
Wysokość [cm] 5.5 cm
Średnica [cm] 28 cm
Kolor czarny
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna