Marka: Ambition

Rondel Selection 16 cm, 1,7 l AMBITION

89,90 zł

75,90 zł

Kod: 31029
Dostępność:
Duża
Cena katalogowa: 128,43 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Rondel został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Zastosowanie wysokogatunkowej stali nierdzewnej do produkcji naczyń kuchennych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i higieniczność. Idealnie gładka powierzchnia uniemożliwia rozwój mikroorganizmów, niezwykle łatwo utrzymać je w czystości i zachować ich nienaganny wygląd. Ten rodzaj stali nie wchodzi w interakcje z jedzeniem, nawet z produktami kwaśnymi, jest odporny na działanie stężonych kwasów i zasad oraz wysokich temperatur.
Grubość ścianki to 0,7 mm, co pozwala na dłuższe utrzymywanie ciepła. Rondel Selection posiada trójwarstwowe dno (stal – aluminium – stal) o grubości 5,7 mm, dzięki czemu skumulowane podczas podgrzewania ciepło równomiernie się po nim rozchodzi. Przyśpiesza to gotowanie, pozwalając zaoszczędzić czas, a tym samym zużycie gazu oraz energii elektrycznej. Wielowarstwowe dno pozwala także dłużej utrzymać temperaturę po zakończeniu gotowania. Rondel Selection na wewnętrznej ściance posiada oznaczenie pojemności, pomaga to w odmierzaniu odpowiedniej ilości płynów.
Naczynia Selection przystosowane są do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych. Można ich także bezpiecznie używać w piekarniku do temperatury 180oC, a zatem są idealne nie tylko do gotowania ale i zapiekania dań.
Garnki i patelnie Selection marki Ambition zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Pojemność użytkowa 1,5 l
Średnica pola grzewczego 13,7 cm
Grubość ścianki 0,7 mm
Kod Dajar 31029
Kształt Okrągłe
Kolekcja Selection
Materiał Stalowe
Szerokość 32.5 cm
Wysokość [cm] 10 cm
Średnica [cm] 16 cm
Pojemność 1700 ml
Kolor srebrny
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna Zmywarka