Marka: Ambition

Rondel Selection 16 cm / 1,7 l AMBITION

99,00 zł
Kod: 31029
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 141,43 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Rondel z serii Selection został wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Zastosowanie jej do produkcji naczyń kuchennych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i higieniczność. Idealnie gładka powierzchnia uniemożliwia rozwój mikroorganizmów, niezwykle łatwo utrzymać rondel w czystości i zachować ich nienaganny wygląd. Ten rodzaj stali nie wchodzi w interakcje z jedzeniem, nawet z produktami kwaśnymi, jest odporny na działanie stężonych kwasów i zasad oraz wysokich temperatur.
Grubość ścianki to 0,7 mm, co pozwala na dłuższe utrzymywanie ciepła. Rondel Selection posiada trójwarstwowe dno (stal – aluminium – stal) o grubości 5,7 mm, dzięki czemu skumulowane podczas podgrzewania ciepło równomiernie się po nim rozchodzi. Przyśpiesza to gotowanie, pozwalając zaoszczędzić czas, a tym samym zużycie gazu oraz energii elektrycznej. Wielowarstwowe dno pozwala także dłużej utrzymać temperaturę po zakończeniu gotowania. Rondel Selection na wewnętrznej ściance posiada oznaczenie pojemności, pomaga to w odmierzaniu odpowiedniej ilości płynów.
Naczynia Selection przystosowane są do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych. Można ich także bezpiecznie używać w piekarniku do temperatury 180°C, a zatem są idealne nie tylko do gotowania ale i zapiekania dań.
Garnki i patelnie Selection marki Ambition zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Produkt zapakowany w oryginalny karton producenta.

NACZYNIA SELECTION OBJĘTE SĄ 10-LETNIĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA!

Pojemność użytkowa: 1,5 l
Średnica pola grzewczego: 13,7 cm
Grubość ścianki: 0,7 mm
Kod Dajar 31029
Kształt Okrągłe
Kolekcja Selection
Materiał Stal
Szerokość 32.5 cm
Wysokość [cm] 10 cm
Średnica [cm] 16 cm
Pojemność 1700 ml
Kolor srebrny
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna Zmywarka