Trzepaczka z silikonową końcówką
Trzepaczka Fern marki Ambition to niezbędne akcesorium w każdej kuchni. Wyposażona w silikonową część roboczą, skutecznie ubija składniki, nie rysując delikatnych powierzchni naczyń. Jest idealna do przygotowywania sosów, kremów czy ciast. Ergonomiczna rączka zapewnia wygodny chwyt i komfort użytkowania. Skandynawski design łączy funkcjonalność z estetyką, tworząc doskonałe narzędzie dla miłośników gotowania. Trzepaczka ma długość 27 cm, co sprawia, że jest poręczna i praktyczna.

Ochrona delikatnych powłok
Silikonowe wykończenie jest w pełni bezpieczne dla naczyń non-stick i ceramicznych: zapobiega powstawaniu rys i przedłuża żywotność Twoich ulubionych patelni oraz garnków.
Trwałość i higiena
Połączenie stali nierdzewnej i silikonu ułatwia utrzymanie czystości: produkt można bezpiecznie myć w zmywarce, co oszczędza czas po skończonym gotowaniu.
Komfortowa ergonomia
Specjalnie wyprofilowany uchwyt gwarantuje wygodę nawet podczas intensywnego ubijania piany czy gęstych kremów: minimalizuje zmęczenie dłoni i zapewnia pełną kontrolę.
Producent
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie
Ten produkt może być używany bezpiecznie i w sposób określony przez producenta wyłącznie w oparciu o instrukcje używania i konserwacji, zalecenia, ostrzeżenia lub informacje na temat bezpieczeństwa umieszczone na produkcie bądź jego opakowaniu lub dołączone do produktu.






























