Polecane nie tylko dla pasjonatów gotowania, ale także dla profesjonalistów. Wykonane z odlewanego aluminium, które jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Grube dno wielowarstwowe doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu u oszczędzamy czas i pieniądze. Wewnątrz pokryte powłoką Teflon™ Platinum Plus, pozwalająca na używanie metalowych łopatek bez ryzyka poważnego uszkodzenia powierzchni. Gotowanie, pieczenie i smażenie będzie łatwe i efektywne jak nigdy dotąd. Garnki posiadają wygodne uchwyty, natomiast patelnie długie i praktyczne rączki ze stali nierdzewnej. Można je bezpiecznie używać w piekarniku do temperatury 240°C. Przystosowane są do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym płytach indukcyjnych.
Skład zestawu:
1 x Patelnia 22 cm
Średnica pola grzewczego: 17,5 cm
Wysokość uchwytu: 7,3 cm
Długość uchwytu: 21,3 cm
Średnica zewnętrzna:23 cm
Wysokość: 5 cm
1 x Patelnia 24 cm
Średnica pola grzewczego: 17,8 cm
Wysokość uchwytu: 7,8 cm
Długość uchwytu: 20,5 cm
Średnica zewnętrzna: 25,5 cm
Wysokość: 5 cm
1 x Patelnia 28 cm
Średnica pola grzewczego 22 cm
Długość uchwytu 18 cm
Długość: 46 cm
Wysokość: 5,5 cm
1 x Rondel z pokrywką 16 cm
Wysokość: 10 cm
Pojemność: 1,4 l
Średnica pola grzewczego: 13 cm
Długość z rączką 32,5 cm
Średnica wewnętrzna 16 cm
Wysokość bez pokrywki 8 cm
1 x Garnek z pokrywką 20 cm
Szerokość: 27.5 cm
Wysokość: 16.5 cm
Pojemność: 2.3 l
Średnica pola grzewczego 14,8 cm
Średnica zewnętrzna 21 cm
Wysokość bez pokrywki 8,6 cm
Wymiary uchwytu dł. 3,2 x szer. 6,5 cm
1 x Garnek z pokrywką 28 cm
Szerokość: 37.2 cm
Wysokość: 22 cm
Pojemność: 6.5 cm
Średnica pola grzewczego: 18,1 cm
Średnica całkowita: 29 cm
Średnica wewnętrzna: 28 cm
Wysokość bez pokrywki: 12,5 cm
Wymiary uchwytu: dł. 4 x szer. 7,4 cm
Ten produkt może być używany bezpiecznie i w sposób określony przez producenta wyłącznie w oparciu o instrukcje używania i konserwacji, zalecenia, ostrzeżenia lub informacje na temat bezpieczeństwa umieszczone na produkcie bądź jego opakowaniu lub dołączone do produktu.
Polska marka znana na rynku od wielu lat, cieszy się zaufaniem klientów, którzy znajdują dla siebie wśród proponowanych kolekcji nie tylko sztućce czy zastawę stołową, ale także patelnie, garnki i inne akcesoria kuchenne. Nowoczesny design przeplatany klasyką formy oraz nacisk na użyteczność proponowanych produktów najlepiej charakteryzują Ambition - markę własną DAJAR.
Kontakt telefoniczny
pon. - pt.
od 8:00 do 16:00
+48 94 720 26 00
mail: [email protected]