
39,90 zł


Donica Matuba o średnicy 30 cm i wysokości 35 cm w kolorze antracytowym to propozycja dla osób poszukujących praktycznych i stylowych rozwiązań do uprawy roślin w domu i ogrodzie. Jej struktura inspirowana splotem tworzy efektowną powierzchnię, która wzbogaca wizualnie każdą przestrzeń – od tarasu po nowoczesne wnętrze. Kolor antracytowy to uniwersalna baza aranżacyjna, która świetnie współgra z zielenią, drewnem, betonem i metalem.
Model wykonany został z lekkiego, ale bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które nie traci swoich właściwości pod wpływem słońca, opadów czy niskich temperatur. Dzięki temu donica może być używana przez cały rok – niezależnie od pogody. W dnie znajdują się fabryczne oznaczenia umożliwiające wykonanie otworów odpływowych, co jest szczególnie istotne przy uprawie roślin wymagających dobrego drenażu.
Ten rozmiar donicy świetnie sprawdzi się przy pojedynczych nasadzeniach – takich jak zioła, małe trawy ozdobne, pelargonie czy wrzosy. Matowa powierzchnia łatwo się czyści i nie przyciąga zabrudzeń, co czyni ją wygodną w codziennym użytkowaniu. Donica może być stosowana samodzielnie lub zestawiana z innymi modelami z kolekcji Matuba, tworząc spójną całość w ogrodzie lub na tarasie.
Ten produkt może być używany bezpiecznie i w sposób określony przez producenta wyłącznie w oparciu o instrukcje używania i konserwacji, zalecenia, ostrzeżenia lub informacje na temat bezpieczeństwa umieszczone na produkcie bądź jego opakowaniu lub dołączone do produktu.
Kontakt telefoniczny
pon. - pt.
od 8:00 do 16:00
+48 94 720 26 00
mail: [email protected]