Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Logowanie
Meble ogrodowe

Ravenna - Huśtawki (16)

  • Komplety mebli
  • Huśtawki
  • Grille
    • Akcesoria grillowe
Huśtawka ogrodowa Ravenna Lux z moskitierą A090-03LB PATIO

RavennaSKU 461181

Huśtawka ogrodowa Ravenna Lux z moskitierą A090-03LB PATIO

1990,00 
Huśtawki ogrodowe

Eleganckie, wygodne i wytrzymałe huśtawki do każdego ogrodu. Stalowa konstrukcja malowana proszkowo wraz z poliestrowym siedziskiem zapewniają wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Znajdziesz tu zarówno kompletne huśtawki ogrodowe, wraz z poduszkami i daszkiem, jak i stelaże wybranych modeli huśtawek ogrodowych.

Huśtawki ogrodowe marki Patio są projektowane i produkowane w naszych polskich zakładach, a poduszki w nich wykorzystane powstają w naszych lokalnych szwalniach.

Ogród jest miejscem, które jest w stanie dostosować się do różnych stylizacji i nietypowych rozwiązań. To właśnie za ich sprawą miejsce to jest w stanie wyróżnić się na tle domu, w którym to mimo wszystko obowiązuje więcej aranżacyjnych zasad. Jednym z nieszablonowych trendów panujących w ostatnich latach są huśtawki ogrodowe. Jawią się one jako perfekcyjny punkt służący do odpoczynku na zewnątrz mieszkania, który swobodnie łączy funkcjonalność z estetycznym wykonaniem. Z całą pewnością będzie to miejsce często oblegane nie tylko przez pociechy, ale i dorosłych poszukujących relaksu i niejako powrotu do dziecięcych czasów.

Za sprawą ogromu dostępnych modeli i wzorów, można wybrać ten dostosowany do stylu danego ogrodu, co jeszcze bardziej pogłębi efekt.