🏷️ Hit Dnia 🎁 Hity Tygodnia 💰 Oferta Miesiąca ->
 
Zobacz wszystkie nasze Promocje
Baseny ogrodowe

Baseny rozporowe (1)

 • Baseny dmuchane
 • Baseny rozporowe
Basen rozporowy Fast Set Paradise Palms 457 x 84 cm 9677 l BESTWAY

Fast SetKOD 84642

OutletBasen rozporowy Fast Set Paradise Palms 457 x 84 cm 9677 l BESTWAY

799,00 
499,00 
-37%

Komfortowe baseny rozporowe

 Jeśli szukasz prostego i szybkiego sposobu na rozłożenie basenu latem, to najlepszym wyborem dla Ciebie będzie zakup basenu rozporowego. Ten rodzaj basenów, aby go rozłożyć nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych narzędzi i jest bardzo łatwy w montażu. Jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, które nie chcą inwestować w stały basen w swoim ogrodzie i szukają bardziej praktycznego rozwiązania. Wybór basenu rozporowego staje się coraz bardziej popularny ze względu na ich dużą dostępność oraz ogromny komfort użytkowania.

Jaki basen rozporowy wybrać?

Znalezienie odpowiedniego basenu rozporowego może być bardzo istotne dla aranżacji przestrzeni ogrodowej. Na szczęście baseny rozporowe są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu możemy je dopasować do własnych potrzeb i ilości dostępnego miejsca. Zaletą tego typu basenów ich duża łatwość w montażu i demontażu, dzięki czemu zarówno szybko przygotujemy miejsce do kąpieli jak i posprzątamy po sezonie. Dokonując wyboru dobrze jest wcześniej przeanalizować własne potrzeby i ilość miejsca jaką możemy na niego przeznaczyć – to kluczowe czynniki mające wpływ na podjęcie decyzji wyboru konkretnego modelu.

Montaż basenów rozporowych

Jak już wspominaliśmy wyżej ten rodzaj basenów nie wymaga żadnych narzędzi podczas ich montażu. W celu rozłożenia basenu rozporowego wystarczy tylko przygotować miejsce w naszej przestrzeni ogrodowej bądź na tarasie, które zamierzamy dla niego przeznaczyć. Miejsce na basen powinno być płaskie i stabilne, dobrze jest też dodatkowo wyposażyć się w matę ochronną pod basen. Następnie wystarczy ustawić basen rozporowy zgodnie z zaleceniami producenta i zacząć napełniać wodą. Po osiągnięciu zalecanej ilości wody nasz basen będzie już gotowy do użytku – oczywiście możemy jeszcze wyposażyć go w filtr wody. Instalacja tego typu basenu jest niezwykle prosta i szybka!

Baseny rozporowe Bestway

 W sklepie internetowym DAJAR.pl kupisz najlepsze baseny rozporowe marki Bestway w różnorodnych rozmiarach oraz kolorowych wzorach, które zachwycą ich najmłodszych użytkowników. Wśród proponowanych basenów można tu znaleźć takie z wygodnym wbudowanym filtrem, a także modele z nadmuchiwanymi krawędziami. Ten rodzaj basenów, dzięki rozprężaniu się pod wpływem wody i szybkiej samostabilizacji, jest bardzo popularnym wyborem wśród rodzin z małymi dziećmi. Baseny rozporowe Bestway są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów, co w połączeniu z możliwością łatwego przechowywania poza sezonem, sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

 • Czy montaż basenu rozporowego jest trudny?
  Nie, montaż basenu rozporowego jest stosunkowo łatwy. Zazwyczaj można go rozłożyć samodzielnie, ale należy pamiętać, że zawsze warto spojrzeć na instrukcję od producenta załączoną do opakowania ze względu na różnorodność modeli.
 • Jak często należy wymieniać wodę w basenie rozporowym?
  Częstotliwość wymiany wody w basenie rozporowym jest uzależniona od jego wielkości, ilości osób korzystających, a także jakości wody. Używając odpowiednich środków czyszczących, pomp filtrujących wodę oraz przykrywając basen pokrywą możemy przedłużyć ten czas i jedynie dolewać ok 3% świeżej wody 1-2 razy na tydzień.
 • Czy basen rozporowy można postawić na trawie?
  Tak, basen rozporowy można postawić na trawie, jednak musimy wcześniej sprawdzić, czy podłoże jest równe i stabilne - usunąć kamienie i ewentualne gałęzie. W celu bezpiecznego ułożenia basenu rozporowego na trawie bez obawy o uszkodzenie jego dna, najlepiej ułożyć go na specjalnej macie pod basen, która go ochroni i sprawi, że będzie miał stabilne podłoże.
 •  Jak zabezpieczyć basen rozporowy przed deszczem?
  Najlepszym sposobem jest zakup przeznaczonego dla danego modelu basenu rozporowego pokrywy, która ochroni wodę przed deszczem i zabrudzeniami.